SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Ból brzucha, wzdęcia i inne problemy.

Wysłana -
Koledzy, sprawę postawię jasno, mam prze ogromne problemy z brzuchem: 1) od tygodnia wdrążyłem kreatynę, i od paru dni czyści mnie niemiłosiernie z reguły rano,prócz tego 2) od kiedy jestem na diecie mam też takie natarczywe problemy gastryczne, tu jakieś wzdęcia i brzuch mi wywala( z reguły od 17 aż do spania, na drugi dzień z rana wszystko "schodzi"), tu czasem mam odruchy wymiotne. Czy ktoś miał podobne problemy? Ma jakieś wskazówki, które mogłyby mi pomóc, zna jakiś środek? czy po prostu mój układ pokarmowy jest "delikatny" i tak reaguje na całą dietę? Będę wdzięczny za każdą radę i proszę o delikatne przyjęcie zapytania.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
moze masz nietolerancje na jakies produkty, albo do tej pory jadles dość mało, a przerzuciles sie nagle na duze iloscia jedzenia, czynników może być naprawde bardzo dużo
Wysłana -
Pokaż zrzut diety wg tego schematu
http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
Wysłana -
Od kiedy występują te problemy ? Czy w tym czasie była zmiana odżywiania oraz czy masz jakieś inne objawy (bóle , senność itp.) ?
Wysłana -
Zmiana diety moze powodowac problemy trawiennie.. czesto zdarza sie to przy zbyt gwaltowenej i drastycznej zmianie.. twoje jelita nie wyrabiaja i dlatego masz problem. sproboj kapsulek Intesta z maslanem sodu, powinny pomoc :)
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź