SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból bicepsa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 594
WItam!!

Szukałem odpowiedzi na mój problem na forum ,ale nic nie znalazłem.
Mój problem pojawił się jakieś 2 miesiące temu.Jest nim ból w okolicy przyczepu bicepsa(mniej więcej) przy napinaniu go.Wcześniej mi on nie przeszkadzał,ale od 3tygodni utrudnia trening.Jak napinam lewy biceps to tak jakbym nie miał siły go do końca spiąć.Mięsień nie "wybrzusza" się prawidłowo tzn jest bardziej miękki niż w prawej ręce .Ból też odczuwam jak kręcę nadgarstkiem(ruch wkręcania żarówki).Odpuściłem sobie trening na jakieś 10dni ale nic to nie pomogło.U lekarza jeszcze z tym nie byłem.Zawsze dokładnie się rozgrzewam,nie było jakiegoś zdarzenia w sensie przeciążenia itp.Ból też trochę promieniuje na przedramię - jakby ścięgno bolało chociaż ciężko jest mi go dokładnie sprecyzować.Ćwiczę około 5ciu lat.CO to może być?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Naderwany jest prawdopodobnie...
Minimum tydzień przerwy na regeneracje, maści itp. kurację. Pozdro

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 594
Bylem wczoraj na USG i masz racje.Werdykt jest taki:
"w dolnej 1/4 czesci glowy miesnia dwuglowego stwierdzam nierownomierne
obnizenie echogennosci i zaburzenie peczkowej echostruktury miesniowej przez
mikrowylewy jako wyraz poprzerywania czesci peczkow miesniowych(uraz I stopnia -
subruptura).Nie bylem jeszcze u ortopedy ,do ktorego ide we wtorek.Lekarz na USG
doradzil mi Lioton 1000 i ketospray.Powiedzcie mi prosze co teraz robic ,tzn jakie
cwiczenia i czy wogole moge cos robic(pomijam biceps).Wiadomo ze miesien ten
stabilizuje inne przy cwiczeniach.Plecy cale oprocz prostownika grzbietu odpadaja,biceps tez.
Barki ,tutaj chyba tylko na maszynie bok,tyl tylko bo przy gorze on im pomaga.
Klatka?Triceps? Jakies 3-4tyg mysle bede mial odpoczynku na ten miesien ,co jest dla mnie
lekka tragednia gdyz jestem w dobrej formie.Doradzcie mi prosze.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Pomin narazie wszystko... 2 tygodnie regeneracji, to nie wieki. Ważniejszy powrót do formy. A sterydów pewnie nie bierzesz, więc spadków szybko nie będzie.
Przy wykonywaniu wielu ćwiczeń, biceps też pracuje, więc sam rozumiesz co się z tym wiąże...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 726 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3969
Możesz robić wszystkie ćwiczenia na nogi
Do martwego ciągu też nie używa się bicepsa. Ja bym odpuścił wszystkie treningi.
Ale jeżeli bardzo Ci zależy na trenowaniu to zapraszam do:

http://www.kulturystyka.pl/atlas/
1

> Per aspera ad astra <

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Wiesz co to jest rehabilitacja? Więc co Ty radzisz???
Przy MC biceps będzie naciągany... Slow Down.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 726 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3969
Napisałem, że bym odpuścił treningi, ale też napisałem, może zajrzeć do atlasu, bo znam takich napaleńców co nawet z kontuzją chcą ćwiczyć i robią ćwiczenia, które nie naciągają kontuzjowanego mięśnia.

> Per aspera ad astra <

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Hehe... Fakt faktem, ale lepiej wyleczyć do końca...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 594
Dziekuje za podpowiedzi.Na treningach wiec kardio jade,brzuszki i raz w tygodniu nogi bo nic z tych cwiczen nawet lekko nie obciaza bicepsu.Lekarz troche mnie zmartwil gdyz powiedzial ze ponadrywane sa wlokna miesnia i ze sie 'rozciagnal".Chodzi o to ze jak go spinam to ma juz inny ksztalt niz biceps prawy zdrowy Moze byc roznica od 10-20%,rowniez na sile i wytrzymalosci.Nie biore tego na serio Aha ,jak z dieta?ZMniejszyc ilosc bialka podczas przerwy czy nic nie zmieniac?Sterydow nie bralem wiec wiem ze szybko masa miesniowa nie spadnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 726 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3969
Nie zmniejszaj, najwyżej obetnij trochę ww w dni nietreningowe, jeżeli zalewa Cię fatem.

> Per aspera ad astra <

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

staw skokowy

Następny temat

Zerwane więzadło krzyżowe

WHEY premium