SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból barku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6515
Witam. Boli mnie bark, nie jest to mocny ból. Bark boli zwłaszcza gdy podnoszę jakieś cięższe przedmioty lub chcę się podrapać po plecach. Ćwiczyłem mimo bólu ale ból się nie nasilił znacznie, w trakcie ćwiczeń też mi nic "nie szczeliło" a ból pojawiał się stopniowo. Wiecie co to może być ? A dodam jeszcze że ból promieniuje do mięśnia nadgrzbietowego.


Zmieniony przez - sebastian99 w dniu 2017-10-09 21:14:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Przy których ruchach czujesz dolegliwości bólowe oraz jak stwierdzasz że występuje promieniowanie akurat do mięśnia nadgrzebieniowego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6515
Ból czuje przy podnoszeniu ręki do góry jak trzymam coś cięższego i jak drapie się po plecach i czuje jak mi ból promieniuje prawie do karku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dość charakterystyczne dolegliwości dla barku , które niestety mogą być spowodowane wieloma czynnikami także bez wizyty u specjalisty raczej się nie obejdzie i w tym celu powinieneś udać się do lekarza ortopedy bądź fizjoterapeuty, we własnym zakresie jedynie co możesz zrobić to rozciągać się oraz rollować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Migrenowe bóle głowy z aurą oczną.

Następny temat

izotek a stawy

WHEY premium