SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból ścięgna

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 33146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Mam taki poważny problem i bardzo proszę o rade. No więc od jakiegoś czasu odczuwam ból ścięgna. Jest to to ścięgno które znajduje się pod kolanem od zewnętrznej strony u lewej nogi. Czyli z lewej strony pod kolanem co jest takie duże ścięgno :) Lekki ból odczuwałem podczas wysiłku fizycznego ale bagatelizowałem to bo aż tak bardzo mnie nie bolało tylko troszeczke to odczuwałem. Lecz niestety ostatnio po mecz bo uprawiam piłkę nożną ból się nasilił. Chodzić mogę spokojnie nic nie odczuwam lecz przy wysiłku fizycznym, rozciąganiu, energicznym wymachem nogi boli mnie to ścięgno. Kupiłem sobie najpierw maść Ben Gay a potem żel Ultrafastin. Myśle że to jest zapalenie ścięgna ale nie jestem pewny. Smaruje się Ultrafastinem i powoli albo mi się tylko zdaje ból ustępuje. Nie wiem teraz co to dokładnie mam z tym ścięgnem. U lekarza nie byłem, na nodze w miejscu bólu nie mam żadnego spóchnięcia ani nic tylko odczuwam ból tego ścięgna. Więc mozecie mi poradzić co mam zrobić? Jak to szybciej wyleczyć i co to najprawdopodobniej jest? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Na przyszłość proszę sprawdzić datę tematu przed wypowiedzią i nie odświeżać starych (regulamin forum) , część wypowiedzi go naruszająca została skasowana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4232
Nikt Cie nie zbada przez internet. Najlepiej idz do lekarza.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1557
kurde ja mam to samo... jak się dowiesz co z tym można zrobić to napisz tu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ja nie poszedłem do lekarza tylko smaruje się Ultrafastinem i powoli czuje że mi przechodzi. Jeszcze nie jestem w 100% sprawny ale ból ścięgna odczuwam tylko jak je "napne" ale to juz nie taki sam ból jak kiedyś. Więc jestem dobrej myśli i myśle że za max tydzień będę już sprawny :) A Ty jak sobie poradziłaś z tym problemem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1557
a ja kupiłam sobie taką maść o nazwie ben-gay a posmarowałam ze 3 razy na noc jak już nie mogłam chodzić i nie poszłam na trening. mnie też boli jak napnę ale jak mi się po treningu pogorszy to się wku.rwię...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 76
ja mam to samo, i jeszcze jedna rzecz, nie wiem czy to sciegno czy co,ale miedzy posladkowym duzym a dwuglowym uda tez nie moge naciagac bo cholernie boli, wymachow tez nie zrobie, i szpagatu. Doddaje ze szpagat robilam bez probvlemowo od lat, a teraz to jest jak katorga, duzo trenuje, i niedlugo mam zawody i trafia nie bo nie moge sie na maxa przylozyc :((( czyli co zostaje tylko lekarz? Kurde czuje ten bol od poczatku stycznia czyli juz 3 tygodnie:((
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 94 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 831
Witam ja mam ten ból już z rok i niestety nie przechodzi
Teraz próbuję się intensywnie rozciągać(bo staram się wyleczyć kontuzję pachwiny króra trzyma też już ze 4miechy)i dało mi się przypomnieć to ścięgno,jak je napinam to cholernie boli:(
Zna już ktoś przyczyny?
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Przewlekły stan zapalny łatwo nie ustąpi. Ja ostatnio używałem japońskich plastrów z octem drzewnym - Kinotakara - wyciągają ten syf ze środka, problem - za.ebista cena. Dostępne raczej tylko na allegro.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 94 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 831
To nieciekawie,a czy te twoje specyfiki działają?:)
Ja jak narazie chce uporac sie z pachwiną a ścięgna,cóż chociaż z bolącymi mogę grać w piłe a z pachwiną niestety nie:/
Ale nie zmienia to fakt ze tez chcialbym to wyleczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 94 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 831
Zainteresowała mnie ta Kinotakara:)
Tyle ze na allegro jeden plaster 22 zł +wysyłka wow!
A ciekawe czy pomogłoby mi to wyleczyć moją pachwine?
Ile trzeba tego wziasc by cos odczuc?
Pozdrowki i dzieki za odp
daje soga;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Też się tym zainteresowałem. Fajny "wynalazek". Wciągam go na swoją listę bzdur . Choć jakby go odpowiednio przykleić, to może z tego wyjść: http://www.kinesiotaping.pl
Nie każdy ból i kontuzja musi być związana ze stanem zapalnym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na obity ryj? :)

Następny temat

Woda po goleniu

WHEY premium