SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból (Ściegna Pod Kolanem) Przy Zginaniu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10


Cześc:) Nazywam sie Patryk i Mam 13 Lat Trenuje Parkour i Mam Problem z Dwoma Ścięgnami pod Kolanami. 3 Miesiące Temu Wychodzilem Na Ściane (na NCK w Krakowie w Nowej-Hucie) i Mi Cos Strzelilo i Mnie Boli do Tej Pory bo nie Odpoczywalem Byłem u Lekarza miałem Tylko Zwolnienie z WF-u na 3 Tygodnie z Miesiąc Temu Znow Wychodzilem na Tą Sciane (Mam Filmik) Gdy mi Drugie Kolano Strzelilo i Drugie Kolano Mam znow to Samo co z Druga Poszłem do Lepszego Lekarza i Mi Załozyli Szyne Gipsowa na 10 Dni Ale Duzo nie Dała ale Zawsze coś i nie Chodziłem do Szkoły Inni Gadaja że Ważny Odpoczynek i Prawda Gdy Odpoczywały mi Kolana Jak Mialem Prawe Kolano w Szynie Gipsowej to Druga mi odpoczeła i jak Pod Chodze do Biurka Daje Kolano Lewe na Nie to Moge bez Bólu zginac ale Czuje Jak by mi Całe Rozrywało i na Cleana Vaulta nie Moge Skoczyc jeszcze (Skok na Murek Jedną Nogą Druga Wyprostowana!) Ale Jak Daje Na Ściane Noge i Zginam to Boli bo jest Wyżej i nie Moge Poprawnie Skoczyc na Cata Leapa (Skok Na ściane Nogami sie Podpierając) aaa.... i Zapomnialem ze jak Miałem Rentgen Prawego Kolana to w ścięgnie Mam Przerwe Dużą Dosyc i nie Wiem czy Mi Się te Kolana Naprawią i Moje Pytania:
1.Czy Będę Miał Sprawne Kolana jak Kiedys i Czy Będę Mógł Robic Przysiady?
2.Czy Mam Coś Brac? Smaruje Maściami Chłodzącymi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10


Lewe Kolano

Zmieniony przez - Pushi w dniu 2009-02-07 20:05:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10


Prawe Kolano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46
jesteś idiotą
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co takiego się stało?

Następny temat

kontuzja uda

Wiecej