SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból łydek podczas rozgrzewki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 916
Witam,
Cwicze muay thay od dwóch miesięcy i zmagam sie z problemem bolących łydek podczas intensywnej rogrzewki ( ok 30-40 min. ). Fizycznie nie mam najmniejszych problemów z treningiem, ale w tym wszystkim ogranicza mnie ten ból. Wystepuje on tylko podczas rogrzewki, przy sparingach oraz "walce" ustepuje. Odzczuwam jakby zmeczenie łydek, cos w rodzaju zakwasów i zesztywnienia miesnia jakby po prostu nie dawały rade, ale przez pol swojego zycia biegałem oraz cwicze regularnie na siłowni i nigdy z czyms takim sie nie borykałem. Spotkaliscie sie z czyms takim ? czego moze byc to powodem ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Próbowałeś rozciągania, rolowania, jakichs masaży ?
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136711
Niedobór magnezu, sodu, potasu - poczytaj bo śmiem twierdzić że go masz
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 916
Spróbuje tego rozciągania i zakupie jakies witaminki bo szczerze cos w tym moze byc. Dziekuje za rady i jak cos to bede wracal :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136711
Treningi taja są bardzo intensywne, wypłukują Ci od groma soli mineralnych z organizmu, jak nie dostarczasz ich z pożywienia to wiadomo że masz niedobory

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie wybrac ochraniacze na krocze oraz szczęki ??

Wiecej