SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BÓL SERCA I NERWICA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 68
PROSZE O RADE CZY IŚC DO LEKARZA,PÓŁ ROKU TEMU (CHCĄC NABRAĆ TROCHE MASY )WZIOŁEM 20 TABLETEK METY ,NIESTETY NIE STOSOWAŁEM PIRAMIDY,BO NIC O
TYM NIE WIEDZIAŁEM BRAŁEM 5 DZIENNIE PRZEZ 4 DNI-TAK DORADZIŁ MI KUMPEL.
BOLAŁA MNIE PIKAWA I ODSTAWIŁEM,NIESTETY PO MIESIĄCU POWRÓCIŁ BÓL SERCA,KTÓRY PO PEWNYM CZASIE ZAMIENIŁ SIE W CZĘSTSZE BICIE.
OBECNIE MAM NASTĘPUJACE OBJAWY:
-CZĘSTSZE BICIE SERCA (DZIWNY UCISK MIĘŚNIA SERCOWEGO)
-ZIME RĘCE
-PODDENERWOWANIE
-DEPRESJA
W NOCY ŚPIE SPOKOJNIE ,ALE JAK TYLKO SIE BUDZE SERDUCHO ZACZYNA SZYBCIEJ BIĆ I DOSTAJE ZIMNE RĘCE.
ROBIŁEM JUŻ SOBIE BADANIA :ECHO SRECA,EKG ITP.WSZYSTKO OK.ZA WYJĄTKIEM SZYBKIEGO BICIA SECA.
LEKARZ PRZEPISAŁ MI BETALOC,ALE JAKOS NIE POMAGA.
CZY ZWRÓCIC SIE DO INNEGO LEKARZA???
SZUKAŁEM W POSTACH,ALE NIESTETY NIE ZNALAZŁEM JAKIE SĄ SKUTKI UBOCZNE METANABOLU,CZY MAM KTÓREŚ Z NICH!??
CZY CZEKAĆ JESZCZE AŻ WSZYSTKO MINIE(MAM TAK OD 3 MIESIĘCY) CZY ISC DO JAKIEGOŚ PRYWATNEGO LEKARZA. MAM 21 LAT!
POMOCY!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 468 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8855
idz do innego lekarza.... lekarze tez ludzie moga sie mylic

---

Pozdrawiam, Fizz!
Gadu-Gadu: 1004411

---

Pozdrawiam, Fizz!
Gadu-Gadu: 1004411

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
nie ty pierwszy nie ostatni masz cos takiego Poprostu nie panikuj i kup sobie jakies ziola na uspokojenie i poprostu nie mysl o tym Jeszcze troche cie poboli ale to nic takiego i minie

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 406 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20331
zioło to dobry plan hehe a i dobry lekarz sie przyda, z tego co wiem to jesli masz depresje i poddenerwowanie to wynikiem tego moga byc zaburzenia
rytmu serca. BTW. mój stary miał podobne objawy(z sercem) w wyniku depresji
i ostro mu o.dpir.doliło , nawet wzieli go do psychiatryka na pare miechów

depresja to powazna choroba,nie wolno jej lekcewazyc , a swoja droga to kto
stwierdził u ciebie objawy depresji,bo sami chorzy sa ostatnimi osobami
które stwierdzaja ze maja depresje........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3050
Miałem kiedyś podobne problemy i wydaje mi sie ze Twoje problemy maja podłoże psychiczne.
Owszem moze miec to zwiazek z silownia, ale tu raczej stawialbym na przetrenowanie niz na dzialanie metki (apropos metke wybij sobie z głowy).

U mnie bylo tak, mialem 23 lata, znalazlem nowa prace - 10h dziennie, po pracy silownia albo pilka nożna (niejednokrotnie po 22:00, bo wcześniej nie było czasu), po nocach pisalem prace licancjcka, spalem 5h i rano kawa zeby sie obudzic i tak w kołko przez jakis czas az serce powiedzialo nie i myslalem ze umre. Tak samo jak ty UKG, EKG..itp. fizycznie serce było zdrowe ale ja czulem sie nie tak.... i wtedy troszke zluzowalem.

Po pierwsze - Wyluzuj i ty, jesli masz dziewczyne wez ja na spacer do lasu, wyjedz gdzies na tydzień i odpocznij, nie wiem zrób cos takiego.
Jak jesteś podenerwowany to zaparz sobie Melise.

Po drugie - Sluchaj byles u lekarza i powiedzial Ci ze jestes zdrowy, jesli chcesz sie upewnic idz do drugiego i prawdopodobnie powie Ci to samo. Jestes zdrowy - wiec porzuc mysl o wlasnej chorobie. Jesli uwierzysz we wlasna chorobe - zisci sie ona napewno, badz optymista, wiem ze to czasami trudne ale musisz sie tego nauczyc.
Poza tym szczerze mówiac nie jestes napietnowany i nie jest to nic szczegolnego, kazdy z nas ma, mial, lub bedzie mial jakis ciezki okres w swoim życiu, wiec nie czuj sie ze jestes inny.

Po trzecie - jesli masz czas siegnij po jakas kojaca lekture:
"Jak przestac sie martwic i zacząc zyc" albo "Potęga podswiadomosci" - tam znajdziesz opis swoich problemów i rady jak sie ich pozbyć - u mnie podziałało.

Po czwarte - serce najmocniej bije gdy budzisz sie ze snu, to normalne i to przeciez nic złego, tak powinno byc, ono musi przetoczyc krew z tlenem do miesni zebys wstał - każdy człowiek tak ma. Po przebudzeniu przeciagnij sie zeby napiely sie miesnie, dotknij tetnicy na krtani i zobaczysz jak serce mocno bije poczym sie powoli uspokaja.
Gdy budzisz sie w nocy, zaczynasz znowu o tym myslec i słuchac niepotrzebnie swojego serce i ta mysl nie pozwala Ci zasnac.

Poczytaj Sobie książki i spróbuj autosugesti - napewno Ci pomoze.
Pamiętaj, nikt Ci nie pomoże jesli sam Sobie nie pomożesz. Problemy znikna wtedy kiedy przestaniesz o nich myslec.

Głowa do góry !
Gucioboy

One must feel chaos within, to give birth to a dancing star..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 68
Jeśli chodzi o przetrenowanie to odpada,z powodu doła przestałem mysleć o siłowni
nie byłem tam od 2 miesiecy i jeszcze na domiar złego straciłem apetyt.Dobrze wywnioskowałeś bo poważnie myslałem ,że umieram!!!!
Wciąż myślałem ,że dostane jakiegoś zawału czy wylewu!!!
Mam nadzieje,że do wariatkowa nie pojade,postaram wziąźć sie w garść i zacząć żyć .Dzieki!!
Jak macie coś do dodania to czekam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Edward juz ci kiedys odpisywalem na ten temat. zacznij brac jakies ziola np kalmsy i przestan panikowac, to tylko nerwica za jakis czas przejdzie.
Mozesz tez sprobowac brac np wit B-comnplex i magnez, pomaga na nerwice.
Na kolatania serca dobry jest propranolol ale male dawki, bo w twoim przypadku to sa zmiany na tle psychosomatycznym.




Three-Stroke Combat Studio & Carlson Gracie Team London
-:mlodszy palacz w dziale koksownia:-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
moim zdaniem to nerwobóle. nie wierzę że po 20 metach można mieć problemy z pikawą. tego kola co ci doradził dawkowanie po 5 dziennie kopnij w dupę ale myślę ze to nie jest powód twoich zmartwień. na tego typu dolegliwosci mają wpływ kompleksy, rozterki miłosne, problemy i przemęczenie a może i sam fakt że byłeś przestraszony ze bierzesz steryda. jak badania nic nie wykazały to znaczy że nie jest tak źle. szybsze bicie serca możesz mieć od stresu czy jakichś lęków, no nie wiem np. przed utratą pracy czy coś takiego. nie szukałbym związku z metanabolem. a na przyszłość nie łykaj bzdur jak małpa kit. pozdrawiam.

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3050
Spoko Edward, nie bedzie tak zle, od klucia w sercu czy przyspieszonego tetna sie jeszcze nie umiera

Racje ma lifter, sprawa jest przejsciowa i napewno Ci przejdzie (wiem to po sobie) jak tylko przestaniesz sie tym przejmowac i wyobrazac Sobie niewiadomo co.

Jesli moge Ci coś doradzic to rozmowa z dobrym przyjacielem, lub z psychologiem - to naprawde pomaga. W moim miescie byla babka psycholog ktora potrafila Cie rozlozyc w 5 min, tzn zeby wszystko z Ciebie wyciagnac. Zaden lek tak nie pomoze jak szczera rozmowa. Twoje "dolegliwosci" to przeciez zaden wstyd.

A tak poza tym to lato idzie, slonko i skapo ubrane dziewczynki wszedzie a ty bedziesz sie zamartwial ??!! No daj spokój..

Pozdrawiam
Gucioboy

One must feel chaos within, to give birth to a dancing star..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 68
oK DZIĘKI PANOWIE!! POPROSTU MARTWIŁEM SIE O SWOJE ZDRÓWKO ,NA SZCZĘŚCIE WASZE ODPOW. TROCHE MNIE USPOKOIŁY
SKORE TO PRZEJDZIE TO BĘDE CIERPLIWIE CZEKAĆ.DZIĘKI!! I POZDRAWIAM!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl deki jakie efekty ??

Następny temat

17lat ginekomastia i co dalej?

Wiecej