SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

B.Wielski problem z bicepsem (tak chyba nie mieliście) POMOCY kulturyści !!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
(przeczytaj do końca i jak się znasz to mi po prostu odpisz tu na forum co mam zrobić )
Mam na imię Adrian , uwielbiam to forum
ćwiczę już 11 miesięcy z tego miałem przerwy różne tydzień , 2 tyg , różnie to bywało.
Mój problem jest następujący :
Biceps mi nie chce urosnąć.
Powiem tak:
wszystko było ok był 30 cm zanim zaczołem ćwiczyć , potem 32 cm
potem po 4 miesiącach 33 cm no i potem jakoś za 4 miechy 34 cm
Teraz mam obecnie 35 cm w bicepsie. I już tak stoi w miejscu dobre miesiące
nie wiem co mam zrobić dotychczas wykonywałem ćwiczenia:
nie wiem jak się to nazywa tak profesjonalnie ale napiszę jak umiem;P

-uginanie ze sztangą 4x12 PROGRESJA ciężarów
-uginanie na modlitewniku 4x12 PROGRESJA ciężarów
-uginanie hantlami w oparciu o kolano 4x10 Normalny stały ciężar na hantelce
I teraz tak tym planem na biceps ćwiczyłem sobie miesiąc z tego kolejność ćwiczeń zmieniałem i w ogóle
biceps w inny dzień tygodnia ćwiczyłem różnie to bywało.
Jak się połapałem że coś jest nie tak z tym bicepsem że on nie chce rosnąć ani cm
to zwiększyłem dietę , nic to nie dało.
To raz go skatowałem równo 12 serii jednym ćwiczeniem i wogóle tak był skatowany za dużo.
Było tak że dałem bicepsowi czas na regeneracje 3 tygodnie myślalem że musi się zregenerować bardziej.
Wogóle teraz nie wiem co mam robić (kombinowałem na różne sposoby ,np uginanie na sztandze
1 seria wąskim chwytem 2 szerokim 3 normalnym
tak jak chwytam po środku 4 b.szeroko , nic to nie dało)
Aha chciałem dodać , ze podczas treningu jak ćwicze ten biceps to on się pompuje tak
te nie mogę dotknąć barku tzn powiem o co chodzi jak chcę dotknąć np lewą ręką barku
to biceps jest tak wielki wtedy że jest przerwa między palcami którymi chcę dotknąć
a barkiem to spokojnie 8 cm będzie tak mi sie napompuje biceps że nie mogę po prostu się nie da.
Aha co do mojego bicepsa to on normalnie kiedyś był kulisty a teraz jest bardziej większy
ale podejrzewam że to przez modlitewnik. Pomóżcie mi co mam zrobić bym miał ten biceps
taki żeby mi rósł normalnie parę miesięcy nie chce rosnąć. Chcę żeby był znów taki kulisty.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Dobrze powiedział.

Natomiast w kwestii diety sprawa jest prosta:

Jeśli dostarczasz organizmowi tego czego potrzebuje - to dieta jest dobra. Jeżeli mu brakuje - to dieta jest z dupy. Dlatego najpierw musisz wyliczyć czego mu trzeba. Nawet Ferrari nie pojedzie jak mu nalejesz gówna do baku.

Natomiast jeśli chodzi o sam biceps to sprawa jest banalnie prosta, tylko ludzie niepotrzebnie kombinują coraz bardziej - zamiast wrócić do podstaw.

1) Trzeba mieć pewność, że biceps pracuje. Wykonanie powtórzenia wcale nie daje tej pewności. Widywałem takich, u których zamiast bicepsu pracowała łydka, grzebiet i przód barku. Trzeba się skupić na ruchu i wyczuć mięsień, dbać o technikę, stosować odpowiedni sprzęt (olewamy łamane gryfy przy bicepsie).

2) Znajdujemy bodziec którego nam brakuje. Może nam trzeba mniej powtórzeń większym ciężarem, a może więcej mniejszym. Nie każde ćwiczenie nam podpasuje, szukamy więc najlepszego dla nas. I tyle, nie trzeba stawać na głowie - po prostu musimy dać mięśniowi bodziec do wzrostu.

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2008-06-07 09:58:53

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
ćwiczę już 11 miesięcy
staz maly, na poczatku wszystko rosnie ladie a pozniej juz nie idze tak dobrze, normalne.
to zwiększyłem dietę , nic to nie dało.
dieta na mase i nic nie dalo? nie pisz bajek.
Pomóżcie mi co mam zrobić bym miał ten biceps
podejscie sezonowe i to konkret.
co masz zrobic? cwiczyc i nie patrzec na obwody bo nie na tym to polega, jak masz diete na + i masa idzie to jakim sposobem bic stoji w miejscu? jak nabierasz masy to na cale cialo.Pompa podczac treningu jest jak sam napisales, wiec problemu nie ma, dobra rada nie lataj do lustra i nie patrz na bica codziennie przyglodajac sie godzinami czy cos uroslo.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1591
Co ci po tym bicepsie?Nie masz jednej partii mięsniowej ale dużo patrzenie tylko na biceps nic ci nie da.Miałem taki sam problem i się tym nie przejmowałem

Twoja stara sędziuje jak Howard Webb

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurna dzięki wam .
Ale ja taki doświadczony nie jestem i jeszcze taka sprawa co do diety żadna bajka , diete mam słabą bo nie lubie dłużo jeść i chodziło mi o to że jak normalnie miałem w diecie np poniedziałek rano 3 jaja to jadałem po 5 jaj na tym to polegało u mnie np jak 1 l mleka to dawałem 1,5 l tylko tyle.
JA NIE PISZE ŚCIEM , może jestem przewrażliwiony czy coś, ale chyba czytałeś do końca ? raz skatowałem bica że masakra a na drugi dzień 00000 zakwasów no to kur** fajnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
ja tak napisales bo myslalem ze mowisz o konkretnej diecie a nie zwiekszenbiu sniadania o 2 jajka
Czytalem do konca, nie ma co patrzec na obwody bo nie to jest najwazniejsze, staz nie jest az tak duzy wiec niczym sie nie przejmuj tylko rob swoje.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OK dzięki ale ja też się tak zastanawiam czy nie dostalem stagnacji . Ale naprawdę dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9667
mam tak samo staż 11 miesięcy l 33,5 p 34,5 też mieże czasek kilka razy i nic aż mnie to wnerwia ostatnio urusł 17 stycznia bo zapisałem tą date a teraz koniec maja i nic i jak tu sie nie denerwować ? stagnacja? od 7 maja mam trening Mawashiego porusz swoje jak na razie może z 2 milimetry poszły (może) w kwietniu brałem cp i też nic nie dało normalnie załamka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 331 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6002
a miales przyrost sily? tzn. czy podnosiles stale wiekszy ciezar w cwiczeniach na bicepsy? jesli tak to faktycznie tylko sie pociac albo powiesic skoro bicek nie urosl ten 1cm w obwodzie.

To, co w życiu najlepsze, jest za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9667
tak większy podnosiłem no racja już takie żeczy do głowy przychodzą :(

nawet kreta mnie nie nawadnia nie wiem już co jest :/



Zmieniony przez - loleczek76 w dniu 2008-06-01 21:44:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja rówiniez ciężar większy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4035
hehe w 99% niemacie dobrej diety i piszecie ze biceps nie rosnie.

Proponuje zobaczyc co sie staie przez 1-2 miesiace ze 100%'ntowa dieta :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki jest najlepszy jabłczan kreatyny?

Następny temat

Fbw - szukam kogoś życzliwego !

Wiecej