SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bóle pleców lub nerek

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 535
Witam
pisze w tym dziale ponieważ myśle ,że będzie to najodpowiedniejszy dział. w sierpniu skoncze 15 lat cwicze na silowni jakies 21 miesięcy w tym z 10-12 miesięcy z dietą i teraz jak pare dni sobie odpuscilem to tak jakby mnie zalało w nocy sie strasznie poce. Dobra ale chodzi mi o to wczoraj wyjatkowo opuscilem trening bo nie mogłem isc i zrobiłem sobie w domu pare serii brzuszkow dzis mnie bardzo bolą plecy(dół) i nie wiem czy to nerki czy kręgosłup bolą mnie jak ide troszke, jak sie schylam a nawet jak wezme głęboki wdech to tez mnie bolą. Plecy juz od dosyć długiego czasu mnie bolą ale dzisiaj wyjątkowo mocno. A pomyślałem że to może wina białka ? bo biore 3x w tygodniu po treningu 25g. Co o tym myslicie ?odstawić treningi? zdrowo sie odzywiac?

Jeszcze przyjdzie czas, by odpoczywać !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 426 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24436
ja mialem podobny bol, bylem u lekarza, zrobilem badania ktore wyszlu dobrze. lekarz powiedzial ze to pewnie od nerek ale stanu zapalnego nie ma, tak mi sie wydawalo bo wczesnije mnie troche wiatr zawial po plecach a to juz zima byla. wygrzalem sie i przeszlo na drugi dzien. tydzien temu tez mialem podobny problem i podczas wdechu czulem takie klucie w klatce piersiowej, ale samo przeszlo. dodam z nie biore zdnych odzywek. jesli nie przejdzie to idz do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 700 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3470
nie jest powiedziane czy to nerki, jezeli jest to jakas choroba nerek lub stan zapalny to powinny wystepowac jeszcze inne dolegliwosci, Wymienie Ci pare ktore znam:
1. Czy na pewno dobrze umiejscawiasz bol jesli to nerki to bol powinien byc odczuwalny poniżej dolnych żeber w okolicy lędźwiowej
2. Sprawdz czy bol wystepuje w czasie wyprozniania
3. Czy czesto chodzisz oddawac mocz
4. W moczu jest wyczuwalny zapach amoniaku
5. Zmierz sobie cisnienie krwi jezeli jest podwyzszone to rowniez jest to sygnla alrmowy
6. Spuchnięte okolice oczu
7. No i ogolne brak apetytu, goraczka

Jesli wystepuja u Ciebie takie dolegliwosci to zglos sie do lekarza, poniewaz jest duze prawdopodobienstwo ze to nerki.

" NAJPIERW POCHŁOŃ WIEDZĘ A DOPIERO POTEM POŻYWIENIE "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 535
spuchniete okolice oczu moze troszke mam brak apetytu napewno nie, żadnych bolow przy wyproznianiu nie ma wszystko jest ok bol jest na wysokości żeber koło kegosłupa i na boku
1

Jeszcze przyjdzie czas, by odpoczywać !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
No to moze chodzi poprostu o zlą technike ćwiczeń. Szczegolnie łątwo na przeciazenia narazic czesc ledzwiowa przy mc, wiosłowaniu i brzuszkach jesli robisz to złe technicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 153
Myślę, że trzeba zacząć od poprawnego rozpoznania rodzaju bólu, często ciężko jest rozróżnić ból pleców od bólu nerek.
Podsyłam fajny artykuł:
Do tego oczywiście konsultacja lekarska.




Zmieniony przez - trzyczwarte w dniu 2018-05-01 11:46:48

Zmieniony przez - trzyczwarte w dniu 2018-05-01 11:48:04

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2018-05-01 18:26:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Link został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu forum


Co do samego tematu wymaga to różnicowania , skąd natomiast podejrzenie nerek czy jakiś epizod w rodzinnie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

staw łokciowy/ściągacz

Następny temat

Niedoczynność tarczycy a tyrozyna

WHEY premium