SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w prawym boku (zewnętrznym) prawego uda

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1377
Hej,
Zauważyłam, że po robieniu przysiadów ze sztangą boli mnie prawy bok prawego uda. Nie jest to jakiś straszny ból, ale tak jakby jakieś naciągnięcie. Dużą wagę przykładam do prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń, choć nie wiem czy w przysiadach nie schodzę zbyt nisko, być może zbyt bardzo rozciągam mięsień? Nie wiem. W jaki sposób mogłabym rozciągać tę część ud, bo podejrzewam, że może jest ona zbyt "spięta", albo co innego mogłabym zrobić, żeby przede wszystkim zapobiec podobnej sytuacji w przyszłości?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nie sposób tego określić po takim opisie , problem może dotyczyć np. pasma biodrowo-piszczelowego ale równie dobrze być spowodowany całkowicie czym innym z racji że aktywny i wspomniane pasmo może być przyczyną możesz we własnym zakresie się przerolować jeśli będzie to niewystarczające wówczas wizyta u specjalisty fizjoterapeuty bądź osteopaty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lordoza? Inne skrzywienie?

Wiecej