SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w okolicach blizny ,5 miesiecy po operacji (wczesniej lux)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
pojawia sie problem i nie bardzo wiem co z tym fantem zrobic.
Od operacji minelo prawie 5 miesiecy... a od jakiegos tygodnia boli mnie kurde w miejscu blizny. Nie blizna ale głebiej. Boli przy niektorych ruchach ,np zmiana pozycji na lozku , czasami zwykle chodzenie,a czasami gdy jakby napinmam miesien brzucha. Nie jest to okropny bol,ale obawiam sie isc na silownie z tym
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Kwestia jak długotrwały efekt ale na początek nie najgorzej wróży skoro czuć różnicę na plus podczas wykonywania aktywności fizycznej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
O jakiej lokalizacji mówisz , jakie są obecnie objawy i przede wszystkim co było robione ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
Prawa strona , plastyk przepukliny pachwinowej. Objawy takie jak napisalem,chyba nie umiem lepiej tego okreslic. Ból jest wewnetrzny to napewno. Nie jest stały,ale pojawia sie przy niektorych ruchach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Sama blizna i zrosty wprowadza duże zmiany w przekazywaniu sił w jednostkach mięśniowo-powięziowych i jak najbardziej może to być źródłem problemu, jakie ruchy nasilają dolegliwości bólowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
Np zmiana boku podczas leżenia w łózku,zmiana pozycji. Ruchy ktore wywoluja najpewniej napiecie miesni brzucha. Na silowni z tym jeszcze nie bylem, a jak wiadomo cwiczenia wielostawowe angazuja też brzuch wiec trudno powiedziec jak bedzie. Dzis sie troche rekreacyjnie przegiebnąłem. Ból jest dziwny. Idzie jakby od blizny, nieco do góry i promienuje jakby chcial wydostać sie na zewnatrz. Nie jest jakis mega mocny,ale bardziej wiaze z nim obawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dość klasyczne objawy oraz prawdopodobna ich przyczyna o której powyżej wspomniałem, wybierz się do specjalisty na terapię osteopaty bądź fizjoterapeuty i powinno być ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
byłem u jednego już,troche spartolil robote wg mnie, powierzylem mu tez inne swoje problemy z bolami stawow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
Z całym szacunkiem do zawodu fizjoterapeuty,ale co on mi zrobi? Pomasuje obszar,wezmioe swoje i za chwile znowu cos bedzie nie tak ? :) już mi to masowal,chwilke po operacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
TomaszAZ
Z całym szacunkiem do zawodu fizjoterapeuty,ale co on mi zrobi? Pomasuje obszar,wezmioe swoje i za chwile znowu cos bedzie nie tak ? :) już mi to masowal,chwilke po operacji


jak ktoś Cie masuje to jesteś u masażysty , fizjoterapeuta robi terapię

może odwrotnie na co liczysz? że tabletka czy maść rozwiąże problem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
liczylem na to ze jak samo sie pojawilo, to i samo zniknie ;) bo przeciez 2 tygodnie temu jeszcze chodzilem na silownie i bezposrednio po nie było problemu .Faktycznie objawy na dzien dzisiejszy ustapily,ale na piatek sie i tak zapisalem do fizjo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dolegliwości bólowe mogą ustąpić z kilku powodów: stan ostry reakcja zapalna zejdzie , kompensacja organizmu itp. inna sprawa że sam ból nie jest jedynym wyznacznikiem a póżniej pojawią się problemy w tym obszarze lub w połączonym anatomicznie / czynnościowo z danym miejscem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piłka nożna skurcze łydek, złożony przypadek

Następny temat

Naturalne pobudzacze i miksy

WHEY premium