SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w okolicach łopatki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6450
W czwartek w tamtym tygodniu robiłem trening pleców (po miesięcznej przerwie). Od trzech dni w okolicach łopatki podczas ruchu np. głową do przodu lub lewą ręką do góry odczuwam taki kłujący ból, coś jakby mnie ciągneło. Najgorzej jest w/po nocy. Jak leże długo w bezruchu to ten ból jest większy.
Ból się też pojawia jak głęboko oddycham ale dochodzi właśnie z tamtego miejsca.
Czy to może być naciągniecie mięsnia? Ćwiczyć czy się wstrzymać parę dni z treningami?



Zmieniony przez - diabeelek w dniu 2018-07-12 09:57:36

Zmieniony przez - diabeelek w dniu 2018-07-12 10:01:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13190
Raczej nie naciagniecie powinno to przejsc tez tak mam czasem jak zle śpie, ale nie jestem pewien czy masz to samo.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
diabeelek

Czy to może być naciągniecie mięsnia? Ćwiczyć czy się wstrzymać parę dni z treningami?]


patrząc po objawach to można wykluczyć kwestię naciągnięcia mięśnia, udaj się do specjalisty lekarza bądź fizjoterapeuty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6450
Na razie to terminy są odległe...okres wakacyjny. Na razie się wstrzymam z siłownią do poniedziałku. Może przejdzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poprawić te wyniki

Następny temat

Trądzik

WHEY premium