SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w mostku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7113
Witam od jakiegos półtora miesiąca mam ból kręgosłupa byłem u fizjoterapeuty powiedział mi ze mam krzywy i ze barki mam do przodu i kazal mi robic cwiczenia od 2 tyg robie cwiczenia i od wczoraj mam silny ból w mostku a nic mi innego nie dolega tylko sam bol czy to moze byc od tych ćwiczeń i starania się mieć prawidłowej postawy proszę o odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Może tak być że organizm stara się naprostować i dochodzi do bólu, mozna też jakiś ruch za głęboki zrobić również i pojawi się ból, ale to tak teoretycznie bo bez zbadania nikt nie powie co Ci dolega.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Kondzio1948
Witam od jakiegos półtora miesiąca mam ból kręgosłupa byłem u fizjoterapeuty powiedział mi ze mam krzywy i ze barki mam do przodu i kazal mi robic cwiczenia od 2 tyg robie cwiczenia i od wczoraj mam silny ból w mostku a nic mi innego nie dolega tylko sam bol czy to moze byc od tych ćwiczeń i starania się mieć prawidłowej postawy proszę o odpowiedź


co dokładanie powiedział fizjoterapeuta oraz co to jest za ból , której dokładnie części tyczy i jaki ma charakter (tępy, bolesny , promieniujący )
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak maksymalnie wzmocić organizm po chorobie

Następny temat

Śluz przed okresem

WHEY premium