SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w lewej dolnej części brzucha

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 967
Witam od trzech dni mam ból w lewej Dolnej części brzucha. Ćwicze regularnie pięć razy w tygodniu, jestem na redukcji, ból czuć jak np. leżę na kanapie i chce się podnieść. Jak napinam Brzuch żadnego bólu nie czuje, co to może być? Dodatkowo czuje tak jakbym miał ciut wzdęty brzuch.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Może sobie coś nadwyrężyłeś w tych okolicach? Wziąłeś coś ciężkiego w jedną rękę albo kaszlałeś ostatnio?
Takie rzeczy zawsze dośc długo mi przechodziły. Ze 2-3 tygodnie, a nie kilka dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Może to być problem mięśniowo-powięziowy jak i również innego pochodzenia , niestety wymaga to konsultacji ze specjalistą bo możliwości jest tutaj wiele i niezbędne do tego jest przeprowadzenie badania klinicznego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zerwany miesien

WHEY premium