SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w dole pleców ( nerki czy lędźwie )??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33055 Napisanych postów 23153 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278022
Witam, od 5-6 dni pojawia sie ból w dole pleców ( typowo jak przy lędźwiach ) lekki rozpierajacy , tępy .
Czy to lędźwie czy od nerek - sam głupieje bo wprowadziłem wiele zmian ostatnio i nie wiem jak to rozpatrywac.

Zmieniłem spanie - poszedłem spać do dziecka pokoju na materac gorszej jakosci ( zona urodziła i spie z drugim dzieckiem ) ( wiec moze to plecy )


Jestem na redukcji od 2 tygodni i zmienily sie kcal ale dieta taka sama jak byla tylko wegle uciete.


Natomiast wprowadziłem sporo supli które łykam naraz w tym kilka nowosci których nigdy nie brałem i zaznacze je na czerowono

Ku nerkom przemawia bardzo ale to bardzo dziwny jak na mnie kolor moczu od 3 dni, MEGA ŻÓŁTY - jak mocna cytryna , zawsze miałem bezbarwny bo duzo płynow pije.



Badania miałem robione na koniec masy ( ponad miesiac temu ) wszystko super .


Rano- Witaminy allnutrition VITAMINAL +Wit D 1500+ Wit C 200+Wit D3 K2 + Omega3
Przed treningiem - REDOX EXTREME 3tab + Citrullina 3g + L-arginina 3g+ Tauryna 3g + Tyrozyna 3g + Kreatyna mono 3g + Caffeina 200 + Power Shot ½
W trakcie treningu - BCAA 2:1:1 20g
Po treningu – Kreatyna mono 3g
W ciągu dnia MSM 0.5g


Martwi mnie ten kolor - otworzylem jedna tabletke vitaminal i ma ona wlasnie bardzo bardzo mocny kolor zolty . mozliwe zeby witam,iny tak barwiły???


Polaczenie bólu + ten kolor troche mi miesza w glowie- jesli kolor jednak jest od witamin a bol od prtzeciazenia to bede spokojniejszy


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2018-04-01 12:46:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Kolor prawdopodobnie od witamin nie bierz przez kilka dni i powinien wyglądać już ok jeśli to ta przyczyna, jak z ilością wody ? Co do pleców należałoby udać się do specjalisty ponieważ trzeba przeprowadzić badanie kliniczne a następnie indywidualnie dostosowaną terapię.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33055 Napisanych postów 23153 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278022
Ok. dzieki , troche mnie uspokoiles :) z tym kolorem . Woda w ilosci 2-2/5 l + 3-4 kawy +inne plyny z potraw i owocow.


Z plecami mozliwe ze przez zmiane spania , spie narazie na materacu dla dzieci wiec moja waga troche nie pasuje ale przez kilka dni jesczze musze spac z dzieckiem .Bede obserwowal jak wróce na swoje łóżko , /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jeśli z plecami wszystko byłoby ok to od spania na złym materacu odrazu nie powinny też manifestować się dolegliwościami bólowymi bo zakładam że on jakiś straszny nie jest , także wybrałbym się jednak do fizjo.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementacja kreatyną przy uszkodzonej wąrobie

Następny temat

Kompleks z powodu niepełnosprawność

WHEY premium