SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w centralnej części klatki piersiowej nad mostkiem.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 398
Witam, ból opisany w temacie doskwiera mi już około roku. Między innymi przez własnie niego zawiesiłem treningi. Pojawił się gdy wyciskałem rekord na klatę, następnie przy każdym treningu się powracał i nasilał. Mimo roku przerwy od siłowni ból jest nadal odczuwalny nawet w spoczynku. Bywa, że się budzę i nie mogę za nisko pochylić ciała, ponieważ ból się nasila. Za każdym razem boli gdy wypchnę klatkę do przodu, cofając ręce do tyłu. Byłem u lekarza, zrobił EKG, wyniki prawidłowe i powiedział, że tak po prostu już musi być ... . Może ktoś miał podobny ból i jest w stanie powiedzieć jak temu zapobiec i czym to jest spowodowane ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
A zrobiłeś prześwietlenie czy z układem kostnym wszystko ok jest

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 398
Nie, na prześwietleniu nie byłem. Możliwe jest jakies pęknięcie kości podczas wyciskania ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Byłeś w ciągu roku tylko u lekarza i miałeś przeprowadzone EKG ? Pokaż gdzie dokładnie są dolegliwości bólowe i co je nasila rano, poranek (przebudzenie) i cofnięcie łopatek ? Jakieś inne dolegliwości np. w obrębie kręgosłupa czy układu pokarmowego ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 398
https://zapodaj.net/8184d9aee7d71.jpg.html - miejsce bólu zaznaczone na niebiesko. Ten ból nasila się na dłuższy czas po treningu siłowym, który obciąża klatkę( nawet kilka pompek ). Czuję to też bardzo mocno przy wypchnięciu klatki do przodu, a także napięciu mięśni na niej (napinka jak kulturyści na scenie), ale gdy wrócę do normalnej postawy ból znika albo jest słaby. Nie mam pojęcia natomiast dlaczego jednego dnia jak się obudzę potrafi być wszystko ok, a drugiego boli aż ogranicza ruchy. EKG tak jak wspominałem wcześniej było robione i wyniki wykazały, że wszystko ok. I nie mam żadnych innych dolegliwości poza tym.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dolegliwości bólowe powstały w trakcie treningu, trening również je nasila, jak i przyjęcie pewnej specyficznej pozycji już te informacje mocno sugerują że problem nie jest pochodzenia sercowego. Sugerowałbym udać się na konsultacje do osteopaty / fizjoterapeuty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania Krwi. Co zrobić?

Wiecej