SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból prawego bicepsa, barku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 369
Postaram się dokładnie opisać mój problem.

Ból pojawia się przy wyginaniu prawej ręki za głowę, oraz gdy kładąc się spać próbuje usnąć na niej. Czasem ból pojawia się podczas dźwigania czegoś lub przy szybszym ruchu.
Wszystko zaczęło się ok 9 miesięcy temu, ból pojawił się z nikąd i bolał mnie wtedy bark prawy i to dość intensywnie w czasie pracy a po jakimś czasie ustąpił i pojawił się problem z bicepsem który trwa do dziś. Ból nie był spowodowany żadnym wypadkiem.

Byłem u lekarza ortopedy lecz ten zrobił zdjęcie RTG barku i powiedział że nic mi nie jest i mam czekać a ból sam minie(ale ile można czekać).

Dodam że podczas prysznicu polewając bark ciepłą wodą mogę śmiało wyginać rękę do tyłu i nie czuje bólu, mogę bez problemu zrobić pompki.

Czy ktoś miał podobną sytuację? Co robić z moim problem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3570
Nie chcę cie martwić
Ale jak moje przypuszczenia sie sprawdzą to czeka Cie artroskopia barku.... Czy przy rzucaniu np. piłka tenisową badź śnieżka tez boli i niby przeskakuje ??? Jeżeli tak i brzy szybkich ruchach siada ręka i promieniuje na bicepś... Masz poprostu uszkodzone scięgna... tylko pytanie czy do tego stopnia czy bez artroskopi sie nie obejdzie ale jak doszło do bicepsu to najprawdobodobniej.....

"Każdy ma jakiś plan walki, dopóki nie zostanie trafiony..."

Victory Loves Preparation

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 369
Wyszedłem teraz na plac porzucać kamieniami i ból nie wystąpił żaden.
Najbardziej to już nie rozumie jak lekarz może powiedzieć że nic mi nie jest skoro mu mówię że mnie boli.
Chyba będę musiał wybrać się ponownie do innego ortopedy

Zmieniony przez - n3sc w dniu 2013-09-02 17:56:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3570
ale ortopedy który ma dostęp do USG bo mi nawet rezonans magnetyczny nic nie wykazał a zwykłe usg pokazało wszystko jak na dłoni czarno ba białym a mocno rzucałeś??? a przy pływaniu kraulem ???

"Każdy ma jakiś plan walki, dopóki nie zostanie trafiony..."

Victory Loves Preparation

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 369
Teraz do tego wszystkiego pojawił się ból w okolicach żeber/prawej łopatki oraz dziwny ból pod pachą,który pojawia się z nikąd i nagle znika. Dodam też że miewam silne bóle brzucha które pojawiają się nagle i po tabletkach/mięcie puszczają.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1
Zbadaj się pod kątem bolerioza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Na przyszłość przed udzieleniem odpowiedzi w temacie proszę zerknąć na jego datę, ten jest prawie sprzed 5 lat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysunięty obojczyk

Następny temat

ominięcie problemu, ćwiczenie bicepsów, tricepsów, ogólnie ramienia.

WHEY premium