SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból mięśnia płaszczkowatego

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 644
Po bieganiu,skakance bolą mnie te mięśnie przy obu nogach . Ból ma charakter pieczący ,ból sam znika po niedługim czasie


Zmieniony przez - Michuuuuuuuuuuuu w dniu 2018-07-27 09:56:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 320 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6664
A bierzesz coś, jakiś doping. Bo być może ból jest od zbyt dużej retencji wody. Też tak miałem. Tu masz link, ktoś pisał na ten temat. https://www.sfd.pl/bole_w_piszczelach_przy_dluzszym_spacerze-t266682.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 644
Nie biorę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 644
Chociaż wyczytałem tutaj https://www.sfd.pl/Retencja_wody_przy_kreatynie_-t277304.html ze kreatyna może powodować retencje jeszcze kwestia tego że mnie bolą mięśnie płaszczkowate a nie piszczele


Zmieniony przez - Michuuuuuuuuuuuu w dniu 2018-07-27 13:34:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 320 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6664
Może tak odczuwasz bo ból promieniuje choć ja czułem dokładnie przód czyli piszczele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
To że łydka pracuje przy bieganiu czy skakance i bezpośrednio po można ją odczuwać jest normalne kwestia właśnie czy to zmęczenie czy inne objawy, jeśli to drugie wówczas trzeba udać się do fizjoterapeuty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 644
Okej dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Orteza kolanowa

Następny temat

Strzelające stawy

WHEY premium