SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból klaty

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Uważaj z początkiem treningów i dozuj intensywność bo to jeden z częstszych problemów gdy się za szybko chce wrócić po urazie.


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2017-06-24 15:53:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14211
nie czuje juz zadnego dyskomfortu, po dwuch tygodniach zaczac bardzo lekkie wyciskania czy lepiej poczekac dluzej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
CIężko stwierdzić z racji tego że nie ma możliwości przebadania i w takim sytuacji osobiście wstrzymałbym się trochę dłużej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14211
dzis kontrolnie machnąłem sobie WL 50 x 10, 60 x 10 70 x 10p zero problemow :) chyba sie zregenerowało. mam kolejny problem a nie bd zakladal nowego tematu. chodzi mi o ocene przysiadu. czy nie zabardzo sie pochylam?? chociaz czuje sie mega stabilnie jak ogladam filmik wydaje mi sie ze ciut za bardzo sie klade. no i wydaje mi sie ze ciut za plytko dopiero 5 i 6p moim zdaniem do zaliczenia czyli tylek nizej niz kolano. prosze o wasze opinie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
tak, imo wygląda jakbyś się za bardzo pochylał choć to pewnie dlatego że jest to low bar squat, może to być też spowodowane taką a nie inną budową anatomiczną. Pomogło by jakbyś dał wyżej sztangę i szerszy rozstaw nóg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14211
no to z wyzej sztanga to wiem ale wiadomo ze siada sie wiecej Low bar-em a chce robic wynik pod TS. kiedys siadalem high bar 170kg. mysle ze low bar spokojnie poprawie ten wynik w ciagu roku.ale dobry pomysl dzieku Mateusz na nastepnym treningu nagram high bar dla porownania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
jak pod zawody to rzeczywiście lepiej low bar bo więcej podniesiesz, inny rozkład mięśni biorących udział w dźwiganiu, z tej perspektywy nie widać ale myślę że powinieneś szerzej stać (tak jak powerlifterzy) i stopy delikatnie mocniej na zewnątrz, jakbyś mógł to nagraj jeszcze właśnie z kamerą z przodu żeby widać pozycję stóp, szerokość rozkroku i pozycję kolana względem stóp.
Jak wypychasz/prostujesz nogi w fazie koncentrycznej to czujesz że ciężar na piętach? nie czujesz że za bardzo idzie w stronę śródstopia i palców?


Zmieniony przez - Mateusz4949 w dniu 2017-07-16 00:02:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Pilnuj żeby stopy były cały czas na podłożu (pierwsze powtórzenie) jest z profilu ale jak pod TS to można podejrzewać że rozstaw stóp trochę szerzej i do rotacji zew. zobacz w dziale 3bojowym o technice mają sporo tematów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14211
jest tu taki dzial jeszcze? no fakt staje bardzo wasko 30cm pieta od piety, nagram cos z przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
Tylko 1 stopa odstępu miedzy nogami?, to nie dziwie się że tak to wygląda. Proponował bym coś miedzy 45 a 60 cm a będzie lepszy kąt między tułowiem a ziemią
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lek Doreta

Następny temat

Ginekomastia, ścieżka NFZ, Trójmiasto

WHEY premium