SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból jądra

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29
Witam jakoś od tygodnia mam ból prawego jądra występuje on tylko i wyłącznie przy dotknięciu, nawet minimalnym tj przy poprawianiu majtek czy pindola :p jest to mój pierwszy cykl było już 100 tabletek metki i teraz sam test prop już połowa tj 15 ml z 30 zdążyłem, jakieś porady albo czym to może być spowodowane?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 641 Napisanych postów 1577 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26287
Aha w pierwszym poście napisałeś, że przy dotknięciu odczuwasz ból. Stawiam jak koledzy wyżej na żylaki lub nic groźnego. Nic nie posotaje jedynie USG jądra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Jakbyś nie brał towaru nawet byś tego nie zauważył. Pewnie żylak daje o sobie znać. Zbadaj fizykalnie & obrazowo i uro.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Powtórzę znowu: może usiadłeś na jeża?

Tak serio to dokładnie jw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
A co ...już wywalał jaja yhhhhhhh ...temat na publiku..?
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29
krzykacz
Jakbyś nie brał towaru nawet byś tego nie zauważył. Pewnie żylak daje o sobie znać. Zbadaj fizykalnie & obrazowo i uro.


Może to poczekać do zakończenia cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Jeśli to jest to, to pewnie, że może, choć to nie jest diagnoza bo takową otrzymasz tylko w gabinecie lekarskim. Ale psychicznie wysiądziesz. Także lepiej uspokój się i rób dalej swoje. Zresztą jak tak wolisz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29
Czy przyjęcie hcg będzie miało sens? Warto spróbować czy raczej strata?
Co może być jeszcze powodem bólu w prawym jądrze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Blok od towaru, stan zapalny, rak jądra. Można trochę pozgadywać, jest trochę możliwości.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29
A jest sens hcg teraz przyjąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
HCG podajesz wg potrzeb, to już sam musisz wiedzieć czy jest Tobie potrzebne.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29
Słuchaj przyjrzałem się dokładniej i zmacałem jednak to nie jajo a nad jajem mnie boli i powstało coś na wzór jakbym zelka sobie włożył nad jądro prawe taki hmm wielkości paznokcia guz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 cykl - prośba ocena

Wiecej