SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból głowy, skutki uboczne

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Czesiek Grzesiek
BPL-G
pojawia się to w jakiś konkretnych ćwiczeniach czy zawsze na treningu?

Nie pojawiło się w pierwszych dwóch ćwiczeniach, czyli dipsach i wiosłowaniu, a pojawiło się w wyciskaniu na barki przy ostatnich powtórzeniach na maksa i potem już do końca treningu coraz bardziej odczuwałem ból przy coraz mniejszym wysiłku.



jest więc też możliwe że problem pochodzi z górnego odcinka szyjnego kręgosłupa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11523
Dzięki za rady. Odstawiłem wszystkie tabletki oprócz kreatyny, ale jest coraz gorzej. Zrobię przerwę od kreatyny i kofeiny i zrobię kilka lekkich treningów. Mam nadzieję, że się poprawi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Przede wszystkim należałoby udać się do specjalisty, kreatyna nie za bardzo ma to jak szkodzić jeśli chodzi o kofeinę to zbyt duże jej spożycie może się przyczyniać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11523
Z kofeiny nie zrezygnowałem, kreatynę chwilowo przestałem brać. Przestawiłem się na 12-10-8-6 w ćwiczeniach, które robiłem 5x5, przerwy 3 min zamiast 1,5 min i małe ciężary, z treningu na trening ból coraz słabszy. Dzisiaj już cięższy trening z krótszymi przerwami i bólu nie było, pewnie nadmiar czegoś się wyrównał. Dodało mi to motywacji, bo myślałem, że koniec z siłownią... zaczynałem już myśleć, że przyczyną jest brak alkoholu, ale jednak nie muszę pić


Zmieniony przez - Czesiek Grzesiek w dniu 2018-04-20 22:42:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostre skurcze mięśni brzucha

Następny temat

Smierdzacy mocz po omega 3 plus d3 +k2

WHEY premium