SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból barku przy wyciskaniu...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak są dolegliwości bólowe to trzeba zdiagnozować źródło problemu bo same branie witaminek tego nie zmieni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 50 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1200
Przede wszystkim wizyta u specjalisty, nawet kontrolna. Lepiej dmuchać na zimne. Możesz też zrobić prosty test, wyginając ręce stopniowo do tyłu za plecy, jak do tzw. agrafki. Zrób tak dwa razy: raz lewa ręka za głowę a prawa za plecy od tyłu i później odwrotnie. Jeżeli będziesz czuł ograniczenie ruchu lub będziesz czuć ból, ciągnięcie to może być jakiś znak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16525
Wyginam się i nic. Teraz myślę że po prostu wyciskanie leżąc mam jako pierwsze i chyba mięśnie nie są aż tak rozciągnięte ale zobaczę teraz jak będę miał to ćwiczenie któreś z kolei jak odczuje ten bark.

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 139
Jeśli boli cię bark przy wyciskaniu to potraktuj to bardzo poważnie i nie wyciskaj z bólem barku bo niedługo przestaniesz w ogóle wyciskać. Organizm daje ci znać - "hej, robisz coś źle, napraw to".
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Temat sprzed roku także problem autora może już być nieaktualny (oby )
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 12 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 74
może i temat trochę stary, ale jeśli ktoś szuka czegoś na stawy to polecam flex. zmagałem się z okropnymi bólami nadgarstka przy większości ćwiczeń od jakiegoś czasu biorę flex i ból stopniowo maleje (nie zapłacili mi :D)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16525
Dzięki panowie. Wszystko jest ok brałem coś tam na stawy itp i przeszło. Pykładam się do rozgrzewki i wszystko jest w porządku .

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16525
Na stawy bralem to

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tluszczak Hoffy

Wiecej