SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból barku - niestabilność

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3281
Witam, od bardzo dawna (jak i nie od początku przygody z silownia (7miesiecy) boli mnie lewy bark podczas wyciskan na klate, na barki, dipy, wioslowanie itp. Udałem sie na prześwietlenie - wyszlo na USG: sklerotyzacja końcowego odcinka wyrostka barkowego łopatki. Poszedłem do fizjo prywatnie i zauważył, że mój bark jest niestabilny i pokazał mi parę ćwiczeń z gumami, planki, podciągania, pompki na jednej ręce itp.

Ile trwa mniej wiecej rehabilitacja tak, aby ten bark przestał boleć? Miał tak ktoś kiedyś?


Zmieniony przez - Kavadro w dniu 2017-09-03 00:35:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Kavadro
Poszedłem do fizjo prywatnie i zauważył, że mój bark jest niestabilny i pokazał mi parę ćwiczeń z gumami, planki, podciągania, pompki na jednej ręce itp.

Ile trwa mniej wiecej rehabilitacja tak, aby ten bark przestał boleć? Miał tak ktoś kiedyś?




podczas badania USG było coś o niestabilności wspomniane ?
dlaczego nie pytałeś bezpośrednio o to fizjoterapeuty ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból klatki przy pompkach

Następny temat

Przyjmowane " Substancje " a Twoj Stan Zdrowia.

WHEY premium