SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BÓL w zgięciu prawej ręki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 89
Cześć wszystkim. Miałem operowaną kość łódeczkowatą w prawym nadgarstku,gdyż była źle zrośnięta. Umieścili mi w niej śrubę,żeby prawidłowo się zrosło.
Ręka była ponad 4 miesiące w gipsie,później bardzo ją oszczędzałem...OPERACJA była marzec 2017.
Wróciłem do siłowni tydzień temu i zauważyłem,że prawa ręka jest słabsza od lewej(podczas treningu klatki najbardziej odczuwam). Boli mnie w zgięciu,pojawił się delikatny siniak.Lewa ręka sobie radzi, prawa pęka podczas unoszenia sztangi...i nie mogę nią wypchnąć ciężaru bo zostaje w połowie zgięta i dalej ni rusz...Czuję delikatny ból przy prostowaniu ręki przez cały dzień. Co radzicie ? Wizyta u lekarza czy lepiej u rehabilitanta ? Jakieś odpowiednie ćwiczenia na wzmocnienie ?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Samo osłabienie bo unieruchomieniu jest rzeczą normalną, miałeś bezpośrednio rehabilitację po unieruchomieniu? Skonsultuj się z lekarzem prowadzącym być może są powikłania po zabiegu i będzie trzeba przeprowadzić kontrolnie ponownie badanie obrazowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 89
Byłem dziś u rehabilitanta :) Zwykłe przesilenie zaczepu bicepsa czy cos tkaiego :D sciegno przesilone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Najważniejsze że nic poważnego i powinno być dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 89
Dokładnie,dzięki za zainteresowanie :) Temat do zamknięcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Spoko, powodzenia. Temat za kilka dni spadnie na dalsze strony w dziale
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o rzucenie okiem na opis rezonansu

Następny temat

Kumaci w badaniach Rezonansu.

WHEY premium