SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Augmentin pytanie :P

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 662 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15673
bylem chory na angine ropna juz jest ok temp normalna gardlo lekko tylko jeszcze odczuwam ale znikomo.. jutro jest grill i czy moge wypic pare piwek ? biore od poniedzialku antybiotyk jeszcze do niedzieli, to samo z opalaniem - mozna isc na solare/lezec na sloncu ? bo wiem ze po niektorych nie mozna :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Naprawdę nie wytrzymasz do pon?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Antybiotykow lepiej nie laczyc z piwem,chociaz zdarza sie,ze sama lacze,ale sa to bardzo male ilosci alkoholu.Ze sloncem lepiej tez dac spokoj.Angine trzeba odlezec tydzien!Znasz powiedzenie "angina liże stawy,kąsa serce"?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 662 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15673
szkoda ze czego innego nie lize ja lezalem 2 dni, 2 dni w domu i mam dosyc.. z reszta to niby bylo zapalenie gardla no ale jak bylem u lekarza to mialem tylko 40 goraczki i czerwone gardlo strasznie dopiero pozniej sie pojawily zmiany i ropa wiec tak sobie mowie ze to angina ropna, ale pewnie tak.. dobra, nie pije a na slonce bede uwazal bedzie co bedzie dzieki za rade sogi jak wejda ale chyba nie wejda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Twoje objawy pasuja do anginy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból śródręcza

Następny temat

Bolący nadgarstek

WHEY premium