SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Atlas do 1400zł

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 64
Cześć, ostatnio rozgladalem sie za jakims porzadnym atlasem do domowej silowni, ale jako na razie nie jestem wybitnie doswiadczony w tych kwestiach, to zwracam sie do Was z prosba o pomoc w wyborze. Sprzet musi byc funkcjonalny i bardzo solidnie wykonany, z jak najwieksza iloscia mozliwych cwiczen do wykonania. Mile widziane jest tez przelozenie 2:1 i stos co najmniej 60kg. Jak na razie wpadł mi w oko atlas Energetic Body 5000 za 1099zł z obciazeniem 130kg (po przelozeniu rzecz jasna), opinie ma dobre i ogolnie sprawia na mnie bardzo pozytywne wrazenie. http://www.sport-shop.pl/atlas-energetic-body-5000-130kg-p-20531.html Co myslicie? Macie jakies lepsze propozycje? Z gory dzieki za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
a jaki masz sprzęt obecnie?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 64
Mam ławeczkę z regulacją skosu, drążek, stojaki pod sztangę no i oczywiście obciążenie. Po prostu chciałem urozmaicić swój trening poprzez zakup atlasu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szukam treningu na masę [Bez sprzętu, domowe sposoby]

Następny temat

Trening w domu, wyciag stacjonarny czy brama ?

WHEY premium