SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Trening w domu

Dodaj odpowiedź

Atlas Men's Health proszę o opinie

Wysłana -
Witam tak jak w temacie mam zamiar kupić atlas, znalazłem jeden odpowiadający, proszę o opinie i porady, mam zamiar robić trening na masę.
http://www.argos.co.uk/product/6088349

Zmieniony przez - WiejskiKulturysta w dniu 2017-04-10 20:49:17
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
atlasy jeśli idzie o treningi siłowe czy masowe to strata kasy. Są mniej efektywne niż wolne ciężary i na dodatek droższe
Wysłana -
Wolne ciężary typu gryfy proste i łamane mam, ławeczka będzie zajmować za dużo miejsca.
Wysłana -
ławeczka będzie zajmowac znacznie mniej miejsca niż ten atlas.
Generalnie zasada jest taka:
1) Najpierw absolutne podstawy,typu: gryf/sztanga, obciążenie,drążek do podciągania,ławeczka regulowana, stojaki
2) Potem dodatkowe obciążenie,bo tego zawsze szybko zaczyna brakować
3) I dopiero wtedy wszelkiej maści atlasy
Wysłana -
Ławeczka odpada bo się nie zmieści w wyznaczone do tego miejsce (szerokość gryfa) poza tym raczej przy treningu na ławeczce potrzebna asysta. Gryfy, sztangi, obciążenie, drążek mam. Atlas to jedyna możliwość więc proszę o porady odnośnie atlasu http://www.argos.co.uk/product/6088349 \
Wysłana -
Twoja wola.
Atlasu nie widziałem w żadnej siłce w Polsce,wieć praktyki na nim nie odbyłem. Tak na pierwszyrzut oka to brak mi w niem opcji wykonywania rozpiętek i wyciskania w siadzie nad głowę. Obciążenie stosu sobie porównałem z konkurencyjnymi produktami i wypada nieźle na ich tle. Nie znam natomiast Twoich możliwosci,wiec nie wiem czy będzie to dla Ciebie dużo czy nie.
Wysłana -
Na rozpiętki ogarnę jakąś małą ławkę, "wyciskanie w siadzie nad głowę" do tego potrzeba jakieś specjalne maszyny? Co do obciążenia to na pewno wystarczy na początek, później coś do kupie, zapiszę się na siłkę albo będę robić rzeźbę.
Wysłana -
mam takie dwa atlasy u siebie i porażka, trening na tym jest lipny, Jak juz to lepiej kupić wyciąg.
Wysłana -
WiejskiKulturysta
Na rozpiętki ogarnę jakąś małą ławkę, "wyciskanie w siadzie nad głowę" do tego potrzeba jakieś specjalne maszyny? Co do obciążenia to na pewno wystarczy na początek, później coś do kupie, zapiszę się na siłkę albo będę robić rzeźbę.

rzeźbę to się w kuchni robi.
A do wyciskania w siadzie nad głowę potrzeba uchwytów którymi będziesz mógł wykonywac ruch nad głowę. Tak jak na klatkę wypychasz ciężar przed siebie,na tym atlasie, tak na barki musiałbyś wyciskać nad siebie
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź