SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Atlas

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42
Witam chciałbym kupić atlas i to chyba przesadzone nie chce zadnyych ciezarkow bo to bede juz mial jak mam kupic atlas jakiej firmy do 1800 zł czy jest wogole jakis dobry atlas
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 803 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13270
Hantle masz rozumiem z obciążeniem? Czy same gryfiki? Sztanga będzie też z ciężarem, czy sama "rura", bo nie wiem, czy uwzględniać, to dosyć drogie obciążenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
zadaj to samo pytanie w dziale marbo i kelton ( wyżej) dostaniesz pewnie oferty i gotowe propozycje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie kupuj atlasu, strata kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
to fakt ale skoro koleś zdecydowany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
To trzeba mu przedstawić argumenty żeby pomyślał obiektywnie o tym zakupie a nie hop siup bo będzie miał wolne cięzary, moze warto coś dokupić np. porecze czy drązek, więcej obciązenia, na 100% lepiej na tym wyjdzie niż na kupieniu atlasu, 1800zł to spore pieniądze i na mozna za to kupić już dobrą siłownie, szczególnie, że trochę sprzętu będzie już miał o czym sam pisal.

Atlas jeśli nie kupuje się sprzętu do komercyjnej siłowni to moim skromnym zdaniem nieporozumienie i strata kasy. Za to można kupić wyciag, brame, maszyne to prostowania/uginania i dużo taniej go to wyjdzie a praktycznie na to samo.

Za taką kase to osobiście jeśli ćwiczy w domu bez asekuracji to kupiłbym racka.

Zmieniony przez - Viren w dniu 2011-11-11 21:21:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42
ja po prostu mam hantelki i sztange tez bede mial ale widze ze ci chodzi o co innego daj linki to popatrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
olałbym atlasy

dobre kosztują, proponuje jednak zapisac się na siłownię

skuteczniej

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42
nie dzieki silownie mam jakies 20 km od miejsca zamieszkania a chce codziennie cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to masz z lekka złe podejście. I proponuję zacząć od drążka, poręczy, ławeczki, sztangi i sztangielek niżeli atlasu.
Nie wiem czy kiedyś ci się obiło o uszy, że mimo wszystko ćwiczenia izolowane nie są najlepsze, przynajmniej nie na tym etapie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
zainwestuj w używaną ławeczkę, sztangę, hantle, drążek do podciągania i jak uzbierasz pojedynczy wyciąg

używkę ale konkretną, nie gówna za parę stówek

używki znajdziesz na aukcjach

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42
polecicie jakies sprzety do cwiczen oprcz hantli sztang i drazkow do podciagania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dzień dobry

Następny temat

Proszę o pomoc przy wyborze i starcie.

WHEY premium