SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Atlas

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24
Witam,
Mam budżet do 3500zł i chciałbym zapytać jaki mogę zakupić atlas który umożliwi mi pracę nad praktycznie nad całym ciałem.
Znalazłem na internecie Atlas Tytan 10 HMS. Co o nim sądzicie? Nada się? Bardzo mało o nim opinii i nie bardzo wiem czy spełni moje oczekiwania, szczególnie co do jego wytrzymałości.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
W chwili obecnej posiadasz jakikolwiek sprzęt do ćwiczeń? Jeśli tak to będę wdzięczny za szczegółowe informacje. Następnie przejdziemy do kompletowania domowej siłowni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 31 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 274
W takim budżecie można skompletować bardzo dobry zestaw, i nie musi to być akurat atlas. Napisz czy masz już jakieś urządzenia i czemu myślałeś akurat o atlasie. Chętnie pomożemy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

składana ławka z regulacją do hantli i brzuszków.

Następny temat

jaki sprzet polecacie na poczatek bez laweczki

Wiecej