SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Atak na USA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wprawdzie jest to forum sztuk walki, ale chciałbym wiedzieć co sądzicie o wczorajszych wydarzeniach w USA?

Zresztą ucząc się walczyć kto wie, czy kiedyś nie natkniemy się na jakiegoś pieprzniętego terrorystę?! Wtedy KM jak najbardziej na miejscu.

A w ogóle, jak można być tak PIER******M ?!!! i zabijać tysiące niewinnych ludzi...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedyś mówiono, że francuscy ochroniarze prezydenta de Gola (pewnie źle piszę) byli jednymi z najlepszych. Czemu? A bo temu, że w każdej chwili spodziewali się zamachu i cały czas znajdowali się w wysokiej gotowości "bojowej".

A w Stanach? "Co mi tam mogą tacy terroryści. Przecież płacę podatki i wymagam ochrony". Z jednej strony racja, ale z drugiej totalne rozprężenie gotowe.

Wydarzenia te są zresztą lekcja dla nas wszystkich przekładających się bezpośrednio na "ulicę": nie znamy dnia ani godziny. Dlatego dobrze jest cały czas być na najwyższym osiągalnym dla siebie poziomie wyszkolenia jeśli chodzi o walkę.

A jak słyszę wypowiedzi niektórych: "No co ty, ćwiczysz ..to a tamto..? Nie szkoda ci czasu? Przecież od tego jest policja. A zreszta takie sytuacje (napady, itp.) zdarzają się tak rzadko..."

Ludzie, krew zalewa. A na dodatek powiedziała mi coś takiego moja była (na szczęście) dziewczyna:
"Piotrze, gdzie spokojnych ludzi atakują na ulicach?! Mnie nigdy nikt przecież nie zaatakował a tyle razy jeździłam do Katowic. Po prostu żyjesz w wyimaginowanym świecie."

I wiecie co? Szczena mi opadła...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Please. to już trzeci post na ten temat. Nie każ mi go znowu przenosić ;-(

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorki... a gdzie go przeniosłeś? Pewnie do szatni. Zresztą poszukam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żeby pozostać w temacie działu, to te samoloty porwali... nozownicy!


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Jasne z długimi gumowymi nożami w kształcie batonów czekoladowych

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A swoją drogą, ciekawe jakie formy walki ćwiczą tacy p******cy. Na pewno skuteczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To zalezy kto to byl
Jesli to prowokacja Izraela, to mozliwe ze wiemy co (choc zapewne dokonana rekami islamistow, wiec juz nie wiemy).
Jesli Arabowie, to byc moze Sambo (sporo ich Ruscy swego czasu szkolili)


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8283
Juz wiadomo ze to byly team'y wyszkolone w poslugiwaniu sie nozem i wykonywali egzekucje na ludziach podczas lotu zeby dojs do kokpitu, Druga rzecza wiadoma to ze byli pilotarzu uczyli sie w ...USA - Ft. Louderdale na Florydzie sa to wiadomosci prawie z pierwszej reki Dobrze jest cwiczyc z agentami FBI :) Kolejna rzecza to ze ten zamach dotyczy nas wszstkich - krozi nam krach gospodarczy juz w niektorych miejscach paliwo kosztuje $5 za galon a jescze wczoraj bylo ponizej $2 no i ostatnie nie zapominajmy ze nalezymy do NATO jak sie cos stanie to zostaniemy powalanie pod bron - i to nie jest smieszne

Pozdrawiam,

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
slyszalem ze te nozyki byly z zyletek zrobione...

Fire
Moderator: Fitness

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8283
Sa dwie wersje:
Jedna mowi ze ostrza byly odlaczane od rekojesci i przemycone w bagazu podrecznym co jest latwe do zrobienia mogly bys tez noze wykonane z kelwlary (nie wiem czy dokladnie z tego) ktroe nie sa wykrywalne przez system zabezpieczen. Pozaty chialym zebyscie widzieli jakie sa zabezpieczenia na lotiskach w USA na loty krajowe - sa smieszne wiele razy nawet cie nie cofaja jak cos zapiszczy a szczegolnie jak kolejka ludzi stoi za toba

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio bylem w sadzie w Gdyni. Jest tam bramka przy wejsciu ktora co chwile piszczy a stojacy obok gliniarz czasami zurzuci textem w stylu "broni nie wnosicie?" i to wszystko.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Box czy Kick-boxing?????

Następny temat

prawdziwy wojownik zwycięża

WHEY premium