SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Astma a Służba Więzienna

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 356
Witam
Od kilku lat choruje na astmę związaną z alergią - tzn objawy astmy mam tylko w przypadku wystąpienia czynników alergicznych. Zażywam tylko Symbicort w okresie wiosennym i jesiennym. Spirometrie mam robioną regularnie ze świetnymi wynikami, trenuje sporty walki w grupach zaawansowanych, nie odczuwam dyskomfortu związanego z chorobą. Szukałem trochę informacji na necie na ten temat to astma jest wyszczególniona jako choroba dyskwalifikująca z pełnienia służby, jednak forumowicze twierdzili, że jeśli w książeczce wojskowej jest kategoria A i jeśli się do tego nie przyznamy to nie wyjdzie i wiele osób tak pracuje. Były to wypowiedzi sprzed kilku lat a z tego co wiem to teraz zelektronizowali w dużej mierze służbę zdrowia, więc czy jest możliwość aby sprawdzili to czy się leczę na tą astmę ? Może to wyjść potem na ewentualnych badaniach okresowych że zataiłem ta informację ?
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lewy prawy z krokiem w przód

Następny temat

Boks początki.

WHEY premium