SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ashwagandha opinie ,czy warto?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 426835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Witam
Ja po 5 dniowy stosowaniu dostałem jakiejś wysepki nie wiem czy jestem na coś uczulony ale nawet lekarz nie był w stanie stwierdzić co to jest





Zmieniony przez - Adicek w dniu 2018-08-16 14:55:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
Odstaw na kilka dni Ashwagandhę i jeśli problem zniknie, to prawdopodobnie wysypkę masz z powodu ashwagandhy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Tak też uczynię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75932 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754288
Być może tak właśnie jest. Nie pozostaje nic innego, jak odstawić i ewentualnie spróbować za jakiś czas testując czy problem wróci.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160340 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234070
jakiej firmy masz produkt?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Hepatica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160340 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234070
stsosowalem kilka produktow tej firmy i nigdy nie mialem problemow z niczym. ashwy przejadlem tez z 5 opakowan. pozostaje kwestia prob bledow, wykluczysz suplement i jak wrocisz gdy efekt wysypki sie pojawi, to bedziesz wiedzial co jest grane

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75932 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754288
Też nigdy nie spotkałem nikgo, kto by zareagował w ten sposób.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 32995 Napisanych postów 23112 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277924
zakupiłem właśnie od allnutrition - na opakowaniu jedna tabletka zalecana ale czytając posty w tym temacie sadze że chyba zbyt mała dawka - ile tabsów łykać żeby było optymalnie ?

ekstrakt 800mg witanolidy 12 mg ( na tabletke)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75932 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754288
20-30mg witanoidów. Ja biorę dwie.
2

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HORLAXEN

Następny temat

które białko wybrać :)

WHEY premium