SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Ladies SFD

Dodaj odpowiedź

Artykuły na Wasze zamówienie.

Wysłana -
Ja ze swojej strony- prosiłabym o artykuł dotyczący wychodzenia z głodówki/diety niskokalorycznej (bez nadmiernego tycia) , oraz tego jak potem ponownie przejść na redukcję.
Wysłana -
OK
Wysłana -
Nie wiem czy było to poruszane już, ale w blogu Wojtka było. Chodzi o końcówkę redukcji, ładowanie, dobór odpowiedniej strategii oraz przyczynę odstającego bebzona w dolnej części.
Wysłana -
Lawstory - na koneic tygodnia powinien być o wychodzeniu z niskich kcal,

Jacob84 - raczje cięzko byłoby temat opracować w formie artykułu. Zagadnienie to omawiam na szkoleniach i dobór słów, terminologię, metafory - uzależniam od feedbacku. Temat jets o tyle skomplikowany, że trudno go przedstawić w sposób klarowny, czytelny i taki by nikt nie zrobiłsobie krzywdy... Robiłem dwa podejścia do artykułu, ale w końcu perełkęzostawiłem na sportkania f-t-f
Wysłana -
Brakuje jednolitego poradnika który pokazywałby drogę początkującej kobiety coś jak artykuły podwieszane na męskiej części tj pierwszy rok ćwiczeń masa, sila, rzeźba, cyklicznych planów dla początkujących i wskazujących drogę dalej. 
Wysłana -
Może coś o zastojach na redukcji? Jak uniknąć? Jak sobie poradzić, gdy już się pojawi?
Wysłana -
...jeśli topic jeszcze żyje, to chętnie bym doczytala o wyborze/proporcjach tłuszczów w diecie osoby aktywnej fizycznie. Czy art co jedzą ladies pozostaje w tym kontekście aktualny czy jednak z miecha/jaj/tłustych ryb następuje przesunięcie w stronę hummusu/awokado/orzechów. Czy trend odwrotu od miecha to mi sie wydaje tylko czy można go zaobserwować. Pozdrawiam.
Wysłana -
dietetyka to także nauka, a ona się rozwija
Wysłana -
zdaję sobie z tego sprawę. dlatego myślałam, że zgodnie z informacją z pierwszego posta tego tematu - możliwe jest "zamówienie" artu na dany temat.
Strona 17 z 17
Dodaj odpowiedź