SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artykuły na Wasze zamówienie.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
notujemy wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Chetnie poczytam o estrogenach w jedzeniu i produktach uzywanych na co dzien takich jak: kosmetyki, plyny do plukania i inne.Jak ich unikac i czym zastepowac owe nafaszerowane ta chemia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
Ja bym poczytała o zmęczeniu i ogólnej niechęci do ćwiczeń, które kiedyś się kochało. Jakie przyczyny i jak sobie z tym poradzić??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
dodane co zamówień na marzec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
regeneracja - kiedy , co , jak , jak dlugo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1400
Tak jakoś przypadkowo trafiłem na temat i może lejdis rzeczywiście nie jestem, ale miałbym małą prośbę jeżeli można :)
Czy dałoby radę o artykuł 'o sile' - a konkretnie: jakie są rodzaje siły, jaka siła jest ważna np dla piłkarki ręcznej, dla bokserki (np siła ciosu) a jaka dla 'strongmanki' i jak powinno się trenować pod dany rodzaj siły :) bardzo przyjemnie byłoby przeczytać taki obszerniejszy artykuł :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6165
Znalazłam bardzo ciekawe opracowanie myślę, że może być interesującą bazą do kolejnego artykułu dedykowanego i kobietom i mężczynom. Zwłaszcza odnośnik na temat ryb, które wydawałoby się są bardzo zdrowe! Jeśli taki link już gdzieś pojawiał się, z góry przepraszam, mogło mi umknąć. Bardzo ciekawa lektura: http://slawomirambroziak.pl/w-zdrowym-ciele/diety_wysokotluszczowe_ksenoestrogeny/

Zmieniony przez - youlca w dniu 2012-03-09 11:58:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ostatnie kilka kilo ;)

Następny temat

Pytanie o złoty środek - węglowodany

WHEY premium