SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artykuły na Wasze zamówienie.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1683
Ja ze swojej strony- prosiłabym o artykuł dotyczący wychodzenia z głodówki/diety niskokalorycznej (bez nadmiernego tycia) , oraz tego jak potem ponownie przejść na redukcję.

Niezadowolenie to pierwszy wymóg postępu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
OK
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 382 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17724
Nie wiem czy było to poruszane już, ale w blogu Wojtka było. Chodzi o końcówkę redukcji, ładowanie, dobór odpowiedniej strategii oraz przyczynę odstającego bebzona w dolnej części.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Lawstory - na koneic tygodnia powinien być o wychodzeniu z niskich kcal,

Jacob84 - raczje cięzko byłoby temat opracować w formie artykułu. Zagadnienie to omawiam na szkoleniach i dobór słów, terminologię, metafory - uzależniam od feedbacku. Temat jets o tyle skomplikowany, że trudno go przedstawić w sposób klarowny, czytelny i taki by nikt nie zrobiłsobie krzywdy... Robiłem dwa podejścia do artykułu, ale w końcu perełkęzostawiłem na sportkania f-t-f
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brakuje jednolitego poradnika który pokazywałby drogę początkującej kobiety coś jak artykuły podwieszane na męskiej części tj pierwszy rok ćwiczeń masa, sila, rzeźba, cyklicznych planów dla początkujących i wskazujących drogę dalej. 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4107
Może coś o zastojach na redukcji? Jak uniknąć? Jak sobie poradzić, gdy już się pojawi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...jeśli topic jeszcze żyje, to chętnie bym doczytala o wyborze/proporcjach tłuszczów w diecie osoby aktywnej fizycznie. Czy art co jedzą ladies pozostaje w tym kontekście aktualny czy jednak z miecha/jaj/tłustych ryb następuje przesunięcie w stronę hummusu/awokado/orzechów. Czy trend odwrotu od miecha to mi sie wydaje tylko czy można go zaobserwować. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336124
dietetyka to także nauka, a ona się rozwija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdaję sobie z tego sprawę. dlatego myślałam, że zgodnie z informacją z pierwszego posta tego tematu - możliwe jest "zamówienie" artu na dany temat.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ostatnie kilka kilo ;)

Następny temat

Pytanie o złoty środek - węglowodany

WHEY premium