SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artykuły na Wasze zamówienie.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56169

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Bull
Ciężka sprawa droga Pani, wysłałem do Knife.


Dziękować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1473
Bull, gdybyś jeszcze mógł do tego dorzucić przyparcie boczne, to i ja będę wdzięczna. Po sobie widzę, że ćwiczenia typu wykroki są bolesne, natomiast przysiad ze sztangą i MC (dowolne) już nie, o ile nie mam akurat "podrażnionego" kolana od urazu mechanicznego, przeciążenia chodzeniem na obcasach itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
I jakbyś jeszcze uwzglednił proszę, osoby które już są po artroskopii i mają poprzecinane troczki boczne oraz czy strzelajace biodro moze byc nastepswtem chondro i moze byc spowodowane koslawoscia kolan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
to już wysoko specjalistyczne zagadnienia, może być słabo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
Odpowiedz jest niestety taka:

Witaj Szefie,

Absolutnie nie da się tego opracować. Każdy przypadek związany z kolanami jest indywidualny i wymaga specjalnej diagnostyki (rezonans magnetyczny, usg, artroskopia). Niech sobie ludzie wybija z głowy diagnostykę i porady internetowe. Równie dobrze można by doradzać pacjentom onkologicznym.

O chondromalacji ogólnie mogę napisać. Bo ogólne wytyczne istnieją.

Pisze z praktyki, przy wizycie u wielu lekarzy mimo wielu badan nie byli w stanie NIC powiedzieć o mojej kontuzji przyczepów czworogłowego.


pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Nie chodzi o porady internetowe tylko o napisanie artykuly jak sie ma chondro do sportow sylwetkowych.
Brakuje takich opracowan w internecie i jest ich nie duzo, a niestety wiedza ortopedy i fijo jest w wielu przypadkach znikoma, a jak juz jest to punkt widzenia jest bardzo rozbiezny.
Mi chodzi o konkretny punkt widzenia, a nie ogolniki, ktore mozna przeczytwac w wikipedii. Chyba nikt z tak powazna przypadloscia nie sugeruje sie poradami internetowymi, no chyba ze sie myle i sa tacy smialkowie &
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1473
Niestety gros ortopedów i fizjo wychodzi z założenia, że jeśli boli, to należy zaprzestać wykonywania ćwiczeń, które powodują jakiekolwiek objawy, a przecież to pogarsza sprawę. Przy chondro z przyparciem bocznym czuć po każdej przerwie dłuższej niż tydzień, że boli bardziej, bo mięśnie stabilizujące "sflaczały".
Dlatego chętnie przyjmiemy nawet ogólne wytyczne co do treningów siłowych, żeby wiedzieć na co uważać (szczególnie w technice wykonywania), z jakimi ćwiczeniami lepiej się pożegnać, a na których wykonywanie kłaść szczególny nacisk.

Zmieniony przez - hannamedynska w dniu 2015-04-17 08:55:34
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
A ja mam taka prosbe o artykul (mam nadzieje, ze tego jeszcze nie bylo) dotyczacy porownania ilosci oraz zrodel hormonow pochodzacych z pozywienia w diecie miesnej i bezmiesnej. I jakby do tego dolaczyc podsumowanie dotyczace wplywu obu diet na uklad hormonalny kobiety, zwlaszcza przypadku zaburzen hormonalnych.

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
yersinia - trudno niestety o źrodłą do tekiego artykułu, zwłąszcza że samo stwierdzeni "dieta mięsna" i "dieta bezmięsna" to w sumie niewiele by dawało. Dieta bezmiesna mogłąby być np zasobna w nabiał będący źrodłęm estro, a dieta bezmiesna mogłaby zaiwerać go niewiele. Podobnie też duze znaczenie miałoby to skąd mieso pochodzi czy eko czy przemysłowe. Poza tym 'zaburzenia hormonalne" mogą być różnego typu...

Osobiście bardziej niż estronu zawartego w mleku i fitoE z soi bałbym się bisfenolu A zawartego w żywicach epoksydowych będących wyściłą puszek i obecnego w plastikowych opakowaniach.


Zmieniony przez - faftaq w dniu 2015-06-26 15:30:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ostatnie kilka kilo ;)

Następny temat

Pytanie o złoty środek - węglowodany

WHEY premium