SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artykuł z ćwiczeniami gotowy-kogo obchodzi????????

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Panowie-juz trzy dni temu wysłałem próbkę artykułu związanego z opisem ćwiczeń-do Mateo i do Moderatorów(no i jeszcze do redakcji)i nic-cisza-nikt nic nie odpowiedział na ten temat.Osobiście czuję się lekko poruszony-doskonale rozumiem,że sprawa mojego-naszego,artykułu nie jest jedyną i najważniejszą,ale jest mi po prostu przykro,że nikt się tym nie zainteresował,chociaż ja ze swej strony uznałem to za priorytet i wykonałem próbkę do oceny jak najszybciej mogłem-i nie robiłem tego przecież dla siebie,ale dla Forum.
Jeśli kogoś to jeszcze interesuje to mam na ukończeniu całość artykułu(pomimo braku konsultacji-po swojemu,ale oczywiście do ewentualnej korekty)-tylko,czy aby nie robię tego bez sensu???????????????????????????????????????????

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Przesłałem już trening klatki piersiowej do Mateo(kiedy będzie miał chwilę,to go wklei)-po niedzieli wysyłam trening ramion(bic,tric,przedramiona,ramienne).Cieszę się,że komuś się podoba-zrobiłem to z myślą o tych,którzy mają wątpliwości lub mało się orientują,a chcieliby zacząć treningi.Dużo ludzi też nie bardzo orientuje się,co właściwie robi na treningach(różnych się spotyka-nie wiedzą,które ćwiczenia na jakie mięśnie)Pozdrawiam.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5573
może wszyscy , którym wysłałeś są zachwyceni twoim artykułem i nie wiedzą co powiedzieć ? napewno niedługo się odezwa.
ja chętnie przeczytam to co napisałeś. powinieneś umieścić go na forum , jeżeli będą wymagane jakieś korekty zawsze będziesz mogł edytować post , wyślij najlepiej dzisiaj , będe miał co czytać do snu

Kochaj śmierć bo tylko ona na ciebie czeka .

Kochaj śmierć bo tylko ona na ciebie czeka .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Michail, przyzwyczaj się, że reakcje kadry moderatorskiej są zazwyczaj nieszybkie:) Na pewno doczekasz się w końcu reakcji (mam nadzieję, że zrobiłeś fajnie i zapewne będzie to reakcja pozytywna:)
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Michail, nieldugo pewnie Mateo umiesci go na stronie glownej serwisu, cierpliwosci:>

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Witam!
Michail - ja bym poprosił Cię o wysłanie Twojego artykułu na moja skrzynkę.Trenuje kulturystykę prawie 5 lat i jestem pewnien że z Twojego artykułu dowiem sie jeszcze wielu ciekawych rzeczy, ponieważ z tego, co się orientuję masz dlugi staż jako kulturysta.
Pozdrawiam!


TEN-SHIN

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Michail - nie bede Ci mowil ile czasu trwalo zamieszczenie artykulu o treningu plecow ... MaTEO sam chyba nie wie
Cierpliwosci. (tak z 2 miesiace )

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
a ile trwalo aktualizowanie diety :)
nieprzejmuj sie bedzie dobrze roche czasu potrwa i wszyscy beda zachwyceni i wogole
a tak na marginesie a to zaraz cie znajde

Pozdrawiam

" Zawsze pod wiatr, nigdy z górki ... "
www.napisy.any.pl  www.hub.any.pl 

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
no to teraz ja 'nikt' czuje sie jak ponizej

'nikt nic nie odpowiedział na ten temat.Osobiście czuję się lekko poruszony'

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Biniu sory,że nie wspomniałem o Tobie.A do wszystkich-nie chodzi mi o pośpiech w zamieszczeniu artykułu,ponieważ nie jest jeszcze gotowy,ale o konsultacje w sprawie ewentualnej korekty i rozbudowy artykułu,o które prosiłem.A skoro nikt nawet się nie odezwał w tej sprawie(a zaznaczam jeszcze raz-to nie jest tylko moja sprawa,ale NASZA),to mam prawo czuć się dość dziwnie.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Ja chetnie przeczytam/obejze

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Michail odbierz maila!

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wniosek o pogrubienie :-)

Następny temat

propozycja do mateo i modow,znowu jestem :(

WHEY premium