SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artykuł konkursowy, major161

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1021 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27408
Wcześniej myślałem, że jestem wytrzymały i mam kondycję. Na pierwszym treningu crossfit brutalnie zderzyłem się z rzeczywistością.
Po miesiącu zdecydowałem, że będę ćwiczył w domu. W końcu nie trzeba full sprzętu - wystarczą hantelki, drążek i poręcze do pompek.(chociaż i bez tego da radę!).
Myślę, że warto trenować crossfit ze względu na multidziałanie. Do przodu idzie siła, wytrzymałość i sylwetka na +.
Mimo intensywności i wylewania potu, człowiek czuje się po treningu świetnie. Rośnie ogólne samopoczucie i pewność siebie.
Można odnieść wrażenie, że ćwiczyło się 2h a nie 20min. Mój trening to: Pompki na poręczach, biceps hantelkami, drążek -> spięcia brzucha na drążku, przysiady z hantlami, wyciskanie hantelek na bary i na chwilę rowerek. Plusem trenowania w domu jest to, że mogę od razu się walnąć na łóżko ;). 3dni treningu i dzień przerwy.
Nie wiem co miałbym więcej napisać, nie będę się sztucznie rozpisywał o zdrowotnych aspektach bo wszędzie tego pełno. Dodam tylko, że radzę zacząć delikatnie, aby uniknąć kontuzji.
Pozdrawiam major161
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Trochę krótko, ale dzięki za udział w konkursie
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1021 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27408
Wiem ;) mimo wszystko nie żałuje ;))
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Artykuł konkursowy, kacper1111

Wiecej