SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artroskopia stawu biodrowego - FAI

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38199
Chodzę od końca października :)
3x tydzień po 90 minut


Zmieniony przez - tomik2 w dniu 2018-02-24 14:21:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
kasia_b1986
. Raz przejdzie wcześniej raz później. Ostatnio pomogły zastrzyki z kwasu hialuronowego ;) Po okresie bólu jest w miarę normalnie :) odczuwam biodro (pachwinę i mięsień gruszkowaty pośladka) ale to jest tak dwa trzy dni i ok. Chodzę normalnie funkcjonuje normalnie ;) (ale ciągle boję się że ten ciągły ból powróci). W 217 zaliczyłam dwa takie długie okresy bólu.



hmmmm konflikt jest to zmiana strukturalna w takim wypadku dolegliwości powinny być bardziej stałe jeśli ona ma być są okresy normalnego funkcjonowania niekoniecznie musi oznaczać że to jest źródło problemu ale oczywiście może na nie wpływać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 641
BPL-G
Miałaś dotychczas terapię , jeśli tak jak efekty ?

Na początku 2017 roku byłam u fizjoterapeuty trzy razy w odstępach dwutygodniowych.Nie mówię,że od razu pomogło. Chodziłam na siłownię i specjalnie się tam nie przemęczałam, bieżnia, rowerek orbitrek i trochę ćwiczeń na maszynach. W sierpniu zaczęłam chodzić na ćwiczenia grupowe, czyli sztanga na grzbiet i jazda oraz trening obwodowy też z ciężarami (ok.20kg), no i się zaczęło. Palące mięśnie po treningu oraz takie ciągnięcie w kości biodrowej, (te co u kobiety najbardziej wystają). Ogólnie nie boli mnie ten konflikt jakoś bardzo ale podczas jazdy samochodem dyskomfort w tej kości nasila się bardziej.Od fizjoterapeuty wiem,ze moja miednica nie jest równo osadzona, czyli prawe biodro jest niżej i do tego jeszcze mały bonus prawy talerz biodrowy jest wysunięty do przodu.
Na tę chwilę wizyty u fizjoterapeuty nie pomagają i rozważam zabieg artroskopii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 641
Halo,Halo może ktoś jeszcze świeci w tym temacie,chętnie zaznajomie się z tematem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Co Cie dokładnie interesuje ? Niestety bez możliwości zbadania pacjenta wypowiedzieć się w jego sprawie za wiele nie można.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 19
Witam. Mam pytanie odnośnie tematu. Od w sumie kiedy pamiętam i od kiedy zacząłem się jakoś bardziej tym przejmować mam problem z biodrami. Biegam w sumie jak "paralityk", po bieganiu czy ćwiczeniach braucha odczuwam ból w biodrach. Występuje również takie jakby przeskakiwanie. A po biegu takim nawet 3km nogi stają się tak ciężkie jakbym skały przenosił. Byłem u ortopedy i pierwsze co stwierdził to to że należy zrobić artroskopię ale wcześniej też pytal mnie czy mi to przeszkadza a ja ze oczywiście, mam 30 lat a problemy myślę jak u 70 latka...i pytanie czy to bardzo kontuzyjny zabieg i czy lepiej najpierw postarać się w jakiś inny sposób temu "zapobiec"?
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38199
Artroskopia z jakiego powodu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 19
Ponieważ lekarz stwierdził że mam trzaskające biodro...czy to byłoby powodem to artroskopii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38199
Myślę, że lekarz wie lepiej niż ktośna forum :)
Miałeś robione RTG, USG lub MRI?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 19
Mri? W zasadzie tylko RTG ale na nim nic nie było widac i stwierdził to po badaniu fizykalnym. Nie sugeruje się forum tylko może ktoś coś wie na ten temat :).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań hormonalnych

Następny temat

Odstające sutki, czy to lipomastia lub ginekomastia?

WHEY premium