SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Artroskopia stawu biodrowego - FAI

Wysłana -
Chodzę od końca października :)
3x tydzień po 90 minut


Zmieniony przez - tomik2 w dniu 2018-02-24 14:21:03
Wysłana -
kasia_b1986
. Raz przejdzie wcześniej raz później. Ostatnio pomogły zastrzyki z kwasu hialuronowego ;) Po okresie bólu jest w miarę normalnie :) odczuwam biodro (pachwinę i mięsień gruszkowaty pośladka) ale to jest tak dwa trzy dni i ok. Chodzę normalnie funkcjonuje normalnie ;) (ale ciągle boję się że ten ciągły ból powróci). W 217 zaliczyłam dwa takie długie okresy bólu.hmmmm konflikt jest to zmiana strukturalna w takim wypadku dolegliwości powinny być bardziej stałe jeśli ona ma być są okresy normalnego funkcjonowania niekoniecznie musi oznaczać że to jest źródło problemu ale oczywiście może na nie wpływać
Wysłana -
BPL-G
Miałaś dotychczas terapię , jeśli tak jak efekty ?

Na początku 2017 roku byłam u fizjoterapeuty trzy razy w odstępach dwutygodniowych.Nie mówię,że od razu pomogło. Chodziłam na siłownię i specjalnie się tam nie przemęczałam, bieżnia, rowerek orbitrek i trochę ćwiczeń na maszynach. W sierpniu zaczęłam chodzić na ćwiczenia grupowe, czyli sztanga na grzbiet i jazda oraz trening obwodowy też z ciężarami (ok.20kg), no i się zaczęło. Palące mięśnie po treningu oraz takie ciągnięcie w kości biodrowej, (te co u kobiety najbardziej wystają). Ogólnie nie boli mnie ten konflikt jakoś bardzo ale podczas jazdy samochodem dyskomfort w tej kości nasila się bardziej.Od fizjoterapeuty wiem,ze moja miednica nie jest równo osadzona, czyli prawe biodro jest niżej i do tego jeszcze mały bonus prawy talerz biodrowy jest wysunięty do przodu.
Na tę chwilę wizyty u fizjoterapeuty nie pomagają i rozważam zabieg artroskopii.
Wysłana -
Halo,Halo może ktoś jeszcze świeci w tym temacie,chętnie zaznajomie się z tematem.
Wysłana -
Co Cie dokładnie interesuje ? Niestety bez możliwości zbadania pacjenta wypowiedzieć się w jego sprawie za wiele nie można.
Strona 8 z 8
Dodaj odpowiedź