SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artroskopia stawu biodrowego - FAI

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Generalnie patrząc na sam opis badania to nie ma tragedii i takie dość normalne sprawy szczególnie uwzględniając Twoją historię trójbojową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38199
"Nie ma tragedii"
Rozumiem, że jest źle czy to błahostki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
W sensie że nie ma nic tam takiego poważnego jedynie kwestia wysepki kostnej której trzeba się przyjrzeć ale generalnie nie jest źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38199
A cóż to jest takiego?
W internecie nie ma zbyt dokładnych informacji.

PS: na zdjęciu RTG opisano tę zmiane jako ognisko osteosklerotyczne o wielkości 1x5 mm


Zmieniony przez - tomik2 w dniu 2017-06-22 22:16:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
To rodzaj skupiska tkanki kostnej zbitej w miejscu występowania tkanki kostnej gąbczastej i zazwyczaj nie daje objawów i jest wykryta właśnie przypadkowo także bez obaw z góry dla tego piszę że powinno być ok ale oczywiście z wynikiem oraz obrazem badania musi zapoznać się lekarz prowadzący.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38199
Dzięki.
Jutro idę właśnie do reumatologa, we środę do neurologa. Zajrzę jeszcze w tygodniu do ortopedy.
Będę na bieżąco informował.

Aaa. Miałem robione badanie na "mięśnie" tylko nie mam wyników przy sobie. Chodzi mi o kinaze kreatyninową i dwa czynniki jeszcze rozpadu mięśni czy coś takiego. Piszę bo może kiedyś komuś się przydadzą informacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38199
Reumatolog: staw biodrowo-krzyżowy czysty, zapalenia mięśni nie ma, choroby reumatyczne wyklucza.

kur**, już nie wiem gdzie isc dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nie ma co narzekać a tylko się cieszyć , może się okazać że nie ma żadnych schorzeń czy zmian strukturalnych co byłoby najlepszym rozwiązaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38199
Nie no, ciesze się w sumie ale dalej jestem w lesie na temat tego, co mi dolega.

Nogi ciężkie, dwu i czworogłowe napięte, łydki napięce, pachwiny napięte, na plecach po dwóch stronach punkt tkliwy bardzo co daje duży ból, brzuch caly napięty aż jak przy głębokim oddechu skurcze łapią(co śmieszne przy takim skurczu łapie też skurcz w barku) i kilka innych mięśni też napiętych a diagnozy brak, chodzi mi się źle, rower odpada, sport odpada a nic niewiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wiadomo że to może irytować ale sam fakt że co sprawdzasz jest generalnie czysto może niewątpliwie powinien cieszyć, wyeliminuj to co masz jak wszystko ok leć do terapeuty na wizytę i wracaj do zdrowia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań hormonalnych

Następny temat

Odstające sutki, czy to lipomastia lub ginekomastia?

WHEY premium