SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artroskopia stawu biodrowego - FAI

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
DAXXX-94

- rehabilitacja na NFZ czyli podwieszenie na linkach i bezsensowne machanie


i to często po X tygodniach / miesiącach
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3
Hej, zdiagnozowano u mnie konflikt udowo-panewkowy, wstępne zalecenie to artroskopia stawu biodrowego. Będę jeszcze konsultować się z innymi specjalistami, ale już wstępnie zbieram informacje. Czy możecie mi podać adresy placówek/namiary na dobrych specjalistów do artroskopii stawu biodrowego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Polecam ortopedę dr Michał Drwięga z Warszawy, w googlach znajdziesz namairy na miejsce gdzie przyjmuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 83 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 86057
Mogę polecić dr Mielnik Piekary Śląskie Google podpowiedzą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38199
Dr:

Mazek - Warszawa
Malinowski - Bełchatów, Warszawa, Piotrków Trybunalski
Piontek - Poznań
Hermanowicz - Białystok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38199
Dużo osób odzywa się na priv z podobnym problemem więc kontynuuje wątek ;)

Niecałe 3 tygodnie temu poddałem się artroskopii drugiego stawu, na razie powoli, po "zejściu" z kul tak na prawdę zacznie się zabawa ale jestem pod opieką dobrego fachowca od rehabilitacji ;)

Co do biodra pierwszego - jest ok, zakresy w normie, bólów nie ma, został tylko problem z grupą kulszowo-goleniową która jeszcze troszeczke ogranicza mi wyprost w biodrze. W dalszym ciągu jeśli ktos ma pytania to jestem na priv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
tomik2

Co do biodra pierwszego - jest ok, zakresy w normie, bólów nie ma, został tylko problem z grupą kulszowo-goleniową która jeszcze troszeczke ogranicza mi wyprost w biodrze.


dlaczego miałaby ograniczać ? oraz wspomniałeś że zakresy ok
najważniejsze że ogólne odczucia są dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38199
Mięśnie nieporozciagane jeszcze wszystkie i czasem jest problem z wyprostem, muszę to rozciągnąć i powzmacniac żeby było dobrze calkowicie.
Głównie dwugłowy jeszcze nie chce współpracować


Zmieniony przez - tomik2 w dniu 2018-12-04 19:48:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Tyle że mięśnie z grupy kulszowo-goleniowej (dwugłowy, półścięgnisty i półbłoniasty) są właśnie prostownikami w biodrze, ale pewnie skoro piszesz że zakresy ruchu ok to chodzi o nieprawidłowe napięcie w sekwencjach mięśniowo -powięziowych które już mogą być na tej grupie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38199
Dokładnie o to chodzi ;)

Czuje, że są spięte i to właśnie ogranicza ale jak rozciagne łydke i dwugłowy to jest wtedy ok, tylko, że jeszcze nie na stałe.
Ogarne drugą nogę i wtedy rusze z ćwiczeniami pełną parą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań hormonalnych

Następny temat

Odstające sutki, czy to lipomastia lub ginekomastia?

WHEY premium