SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artroskopia kolana

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57
Cześć.
Mam ustalony termin na zabieg lewego kolana, ale to dopiero za trzy miesiące a juz ledwo chodze. Oprócz kolana wysiada mi biodro bo jak chodze to przeskakuje mi. Biore tabletki ale to nic mi nie pomaga. Co moge zrobic? Myślałam o kulach ortopedycznych, chociaz na ta lewa strone zeby nie obciazac kolana i biodra, co o tym sadzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 933
Nie piszesz co jest przyczyną, nie dowiedzieliśmy się praktycznie niczego z tego co napisałaś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57
Sama nie wiem co jest przyczyna. Lekarz powiedzial mi sie moge mniec uszkodzona łękotke albo beda musieli mi cos wyciac. i tyle. ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 933
Lekarz pozwolił Ci obciążać nogę?

Tego, że wysiada Ci biodro, najprawdopodobniej przyczyną jest to, że chodzisz z prostą nogą, nie używając, nie zginając kolana, jednocześnie zmuszając biodro do pracy, do której nie jest przyzwyczajone .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57
Powiedzial zebym robiła tylko tyle na ile dam rade. Dokladnie. Lekarz tez mi powiedzial ze przed kolano wysiada mi biodro mi nawet inaczej chodze i staje. A moze masz jakis pomysl zeby wytrwac do tej artroskopii przez te trzy miesiace?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 933
Musisz wypracować zgięcie, przynajmniej takie, jakie jest potrzebne do normalnego chodzenia, wtedy odciążysz biodro .
Ile zgięcia masz w tym momencie, ile czasu upłynęło od urazu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57
Z kolanem mam problemy kilka lat. Kiedys bralam tabletki a jak ostatnio zaszlam to zapisał mnie na zabieg. a zgięcie to zalezy czy kolano mi sie zablokuje czy nie. staram sie chodzic normalnie tylko jak czasem mi sie zablokuje to nie moge zgiac i wtedy nie zginam kolana. gorzej jest jak mam stac w miejscu. to juz wgl musze byc o cos oparta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 933
jakie tabletki ?
I kiedy zaczęły się problemy z biodrem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57
Arthro.. cos tam. nie pamietam ale wiem ze chyba kosztowaly cos kolo 90 zł. a problem z biodrem zaczął się około marca tego roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 933
Pytałam bardziej o zastosowanie tabletek .
Radziłabym Ci się przejść do dobrego fizjoterapeuty .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57
te tabletki to chyba na stawy czy cos. i teraz to wgl beznadziejny okres bo wakacje i wszyscy sa przeważnie na urlopach. dlatego pomyslalam o kulach moze, zeby choc troche odciążyc to biodro i kolano
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 dni po ARTROSKOPI - prosze o porady

Następny temat

Lekki ból przy kości krzyżowej po ćwiczeniach - czy przejdzie?

WHEY premium