SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artroskopia barku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2759
Chwalilem sie w innym temacie, ze steryd pomogl mi na bark. Pomogl, ale nie do konca. Ponoc glowna prztyczyna moich dolegliwosci wymaga leczenia inwzyjnego. : Nie musze chyba pisac jak sie ciesze z tego powodu.
Mam pytanie czy ktos kiedys przechodzil podobny zabieg? Czy po nim mozliwy jest powrot do pelnej sprawnosci i ile trwa rehabilitacja.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
nie martw się zanadto , sterydy zwykle pomagają , zgaszą na jakieś czas objawy

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2759
Ale zgasily z jednej strony. Bol wrocil z drugiej. Dzisiaj lekarz dokladnie mnie przepadal (to juz 4 ortopeda u jakiego bylem), ale jako jedyny przeprowadzil a z tak dokladne badania. Okazalo sie (o ile dobrze pamietam), ze problem tkwi w naczepie. Od niego "psuje" sie cala okolica a leki, rehabilitacje i inne cuda w tym, przypadku jedynie zaleczaja na jakis czas dolegliwosci.
Dostalem tez skierowanie na kolejne USG, te wczesniej ponoc okazaly sie g... warte, nieczytelne i niedokladne (!!!! tyle kasy poszlo w bloto!!!) Generalnie to najchetniej dalbym sie juz caly pociac, zeby miec zdrowie i nie musiec lazic juz po tych wszystkich lekarzach. Mam tego dosyc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lekki wstrząs mozgu?

Następny temat

Naciągnięte ścięgna ?

Wiecej