SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artroskopia barku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 35583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 493
Witam po przerwie :).Ja poki co,to wrocilem do cwiczen wzmacniajacych z tym ze nie jestem w stanie robic wszystkiego.Wyciskanie tylko na ławeczce ukośnej ale np. drazek odpada.Nie tyle ze nie zrobie tych cwiczen lub nie mam na tyle sily ale kilka h po cwiczeniu pojawia sie bol promieniujacy od barku do szyi oraz od barku do dłoni.Pod pewnymi kątami moge podnosic i zero bólu ale pod innymi czuje dyskomfort a pozniej w/w sztywnienie szyi i bole.Biceps czy triceps robie i ok chociaz po cwiczeniach na biceps czuje ze gorna czesc barku jest troche podrazniona.

Poki co jestem aktywny ale termin przelozonego zabiegu mam na pazdziernik.Jak bole beda mi dalej dokuczac to ide to zrobic pomimo tego ze jestem na etapie zmiany pracy.

pozdro!


Zmieniony przez - Rafq99 w dniu 2017-05-17 15:17:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 119
Witam. Mam mieć w końcu wykonaną artroskopie braku (za jakies 6 miesięcy). Obecnie staram się wzmacniać braki (głównie rotatory) poprzez ćwiczenia z gumami na pilkach i wyciągach. Oczywiście poza tym jestem aktywny na siłowni i ćwiczę 4-5 razy. I mam pytanie jak się przygotować do tego zabiegu? Jakie ćwiczenia wykonywać na jakie partie około barkowe zrobić nacisk i druga sprawa jak zmienić dietę co dodać, cynk, tran? czy moze jakiś kolagen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
Mój doktor twierdzi że żadne suplementy nie są potrzebne , chyba że się ogólnie marnie odżywiasz..?
Ja przed artroskopią barku odpuściłem dwa tygodnie przed zabiegiem , robienie barków...ponieważ mięsień był mocno zbity co mogło utrudniać operację. Tak na prawdę to najwięcej będziesz musiał przyłożyć się po operacji , do rehabilitacji...
Ja już na drugi dzień po operacji wykonywałem ćwiczenia fizjo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 493
Dokladnie to samo mowil moj lekarz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Bo to są właśnie kwestie na których trzeba zwrócić uwagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 136
witam ponownie, zdecydowałem sie na zabieg tego mojego barku, w zwiazku z tym mam pytanie:
czy moglby polecic ktos jakiegos dobrego ortopede w wojewódzctwie lubelskim - specjalizujacego sie w artroskopii barku?
zrobilem male rozeznanie ale nie znalazlem lekarza, ktory by sie w tym specjalizowal, zabieg moze nie jest specjalnie powazny ale mimo wszystko chcialbym trafic do kogos specjalizujacego sie w tym temacie,
z gory dziekuje za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
juyn
witam ponownie, zdecydowałem sie na zabieg tego mojego barku, w zwiazku z tym mam pytanie:
czy moglby polecic ktos jakiegos dobrego ortopede w wojewódzctwie lubelskim - specjalizujacego sie w artroskopii barku?
zrobilem male rozeznanie ale nie znalazlem lekarza, ktory by sie w tym specjalizowal, zabieg moze nie jest specjalnie powazny ale mimo wszystko chcialbym trafic do kogos specjalizujacego sie w tym temacie,
z gory dziekuje za odpowiedzi




Jutro zadzwonię do kolegi z Lublina...robił ostatnio jakiś zabieg na barku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 136
witam,
ponawiam prosbe o polecenie jakiegos ortopedy z województwa lubelskiego - specjalisty w zakresie barków, z mojego rozeznania tematu wynika, ze w lublinie i okolicach zdecydowana wiekszosc ortopedow to specjalisci od stawu kolanowego i wbrew pozorom nie jest latwo znalesc lekarza. Szczegolnie wielka prosba w tym temacie do Wzorka, ktory w poscie wyzej nadmienil, ze byc moze uda sie ustalic takiego specjaliste. Nie bede ukrywal, ze chcialbym zrobic ten zabieg - bark jest kontuzjowany juz od roku i pomijając aktywnosc fizyczna po prostu sprawia mi tez duze problemy w zyciu codziennym .....

z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
Kolega zmienił chyba numer...ale postaram się go złapać przez wspólnych znajomych.

Szczerze przyznam się że dopiero jak przyszło powiadomienie o odpowiedzi to zacząłem dzwonić i....d...pa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 136
odswiezam temat i ponawiam pytanie o lekarza ortopede specjaliste od barkow z lublina i okolic. przejrzalem wszystkie internetowe rankingi lekarzy i wstepnie sam zrobilem liste specjalistow - niestety wszyscy to specjalisci od kolan, no ale chyba nie pozostaje mi juz nic innego jak udac sie do jednego z nich.....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oliwa a układ krążenia

Następny temat

Podwyższony kortyzol-endikrynolodzy nie potrafią wykryć problemu

WHEY premium