SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aromasin Pfizer fake ?!?!

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11914

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 455 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7038
witam
nie wiem co jest granespodkal sie ktos z aromasinem fake from Turcji (source mowi ze odbieral z apteki :) ale tego nie widzialem)

krotki opis
przed nowym rokiem zaczolem leciec 500mg testcia week + indyjski aromasin 25 mg eod... pokazal mi sie guzek zrobilem estro i wynik byl
136 skala 40-115 czyli aromasin gowniany... sciagnolem z Turcji aromasin pfizer lecialem od stycznia gdzies do 15 marca 25mg eod libido mi totalnie siadlo myslalem ze za bardzo zbilem estro i dalem 25 mg e3d i w poniedzialek zrobilem badania i estro 160 ... czyli jeszcze w gure poszlo ... tak jak by pfizer byl fake ... tesc caly czas 500 mg week ... o co chodzi ja zgupialem ???










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 455 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7038
dodam ze tabletka jest powlekana i slodka w smaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Altima Pharmaceuticals - Indie (temat zbiorczy)

Następny temat

PROLKA JELFY Z APTEKI ZDJ. Jelfa ma nowego wydawce PharmaSwiss ?

WHEY premium