SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arnold Edukacja Kulturysty

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
Kto z nas, trenujących nie słyszał o Arnoldzie? Ba, kto z nietrenujących o nim nie słyszał? Ja osobiście nie znam chyba nikogo takiego, a wy?
Jednak założę się że nie wszyscy wiedzą, że napisał książkę, gdzie spisał wszystkie swoje przeżycia, związane z treningiem siłowym, gdzie przelał wszystkie swe doświadczenia kulturystyczne, chcąc podzielić się nimi z tymi wszystkimi, którzy idą w jego ślady i marzą o pięknej,
wysportowanej sylwetce(czyli z nami).oprócz tego jest tam też wiele ciekawych historii z życia osobistego Arniego
Osobiście naprawdę bardzo skorzystałem z zawartej tam wiedzy o nastawieniu psychicznym, treningu i odżywianiu, jak i z
setek innych cennych wskazówek Kulturysty Wszechczasów. Skorzystajcie i wy
Książka składa się z dwóch części - Pierwsza to biografia Arnolda, spisana w formie pamiętnika przez niego samego, od czasu gdy w wieku 15 lat poszedł pierwszy raz na siłownie, aż do zdobycia po raz ostatni tytułu Mr.Olympia w 1975.
Druga to spis doświadczeń przeżytych podczas treningu, dużo o nastawieniu psychicznym, odżywianiu, sposobie
prawidłowego wykonywania ćwiczeń, i wiele innych aspektów treningu siłowego.Dobra nie rozpisuje się już, bo będziecie marudzić :) Oto kilka skanów z książki:

































Link do pobrania:http://rs319.rapidshare.com/files/268000879/Arnold_Edukacja_Kulturysty.rar

Tekst jest mojego autorstwa! Wszystkie prawa zastrzeżone

Możliwe że był już taki temat, lecz go nie widziałem, więc proszę o wyrozumiałość
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
polecam czyta sie jak marzenie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Jaki ma tytuł książka ? To jest "Arnold Edukacja Kulturysty" tak ? Czy jest to dostępne w ksiągarniach ?

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
W Empiku jest.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1276 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6997
Sam ja mam i przeczytalem cala , wiele ciekawych informacji o kulturystyce orazy zyciu arnolda za mlodu . Czytalo sie jak marzenie , polecam

" Niech sucha masa bedzie z toba "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1754
eh tez nie mogę zassac a wciągnęła mnie po przeczytaniu screenów:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6481
książka świetna, polecam, czytałem dwa razy w tym drugi raz na lekcjach w szkole i zajelo mi to tylko kilka dni:P

Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony.(Mike Tyson)

Płacz na treningu, śmiej się podczas walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 768 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2264
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
Sorry, link wygasł , wczoraj jeszcze działał.
Tu macie nowy:
http://rapidshare.com/files/273031604/Arnold_Edukacja_Kulturysty.rar.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dolph Hans Lundgren

Wiecej