SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arnold Classic's 2003 !!!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
28.02.2003 w stanie Ohio w Columbus odbędą się zawody strong man w których uczestniczyć będzie Mariusz Pudzianowski. Jeśli Mariusz powtórzy sukces z Grand Prix na Hawajach może liczyć na największą w historii Strong Man nagrodę - samochód terenowy Hummer H2 o wartości 58 000 USD i 10 000 USD w gotówce. Za drugie miejsce wypłata wynosi 15 000 USD a za trzecie 10 000 USD. 8 zawodników będzie rywalizować w czterech konkurencjach.Obciążenia będą gigantyczne - pierwsza konkurencja to wyciskanie specjalnie przygotowanej 170 kilogramowej opony przez dwie minuty na ilość razy. Druga konkurencja to martwy ciąg przy użyciu Hummera ciężar początkowy to 300 kg. Trzecia konkurencja to spacer farmera na czas z walizkami o ciężarze 185 kg.każda po równipochyłej na czas. Ostatnia konkurencja do rzut na odległość 50 kg.kulą. Pozostaje nam tylko życzyć Mariuszowi dużo zdrowia i powodzenia w tych pod każdym względem gigantycznych zawodach.



Jesli ta Wypowiedzia pomoglem ci w Jakis Sposob Kliknij Myszka w dolnym Prawym rogu na napis "ZNAWCA W DZIALE"

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Mógłbyś napisać jak wygląda ten "Hummer" do ciągu?
Czy jedna walizka będzie ważyła 185 kg, czy dwie? Jaki będzie kąt pochylenia równi pochyłej? Pod górę, rozumie się.
W jaki sposób mają rzucać kulą? Dowolnie? Do przodu czy do tyłu?

Pytam bo nie jestem zorientowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Aha, napisałeś, że każda... Na jakiej wysokości są uchwyty i jakiej grubości? Są śliskie czy mają jakieś radełkowanie? Można łapać na "zamek"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Niestety takich informacji nie posiadam , Co do hummera to pewnie martwy bedzie sie odbywal tak jak na Mistrzostwach Swiata ... Natomiast co do kuli , to pewnie technika dowolna ... bo watpie aby wymagali techniki takiej jak przy rzucie kula na Olimpiadach chodz kto wie w koncu to STRONGMAN



Jesli ta Wypowiedzia pomoglem ci w Jakis Sposob Kliknij Myszka w dolnym Prawym rogu na napis "ZNAWCA W DZIALE"

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Nie wiem jak wygląda "hummer"! Czy to sztanga z sześciennym obciążeniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
W kazdym badz razie zycze mu powodzenia.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Hummer to fajna sprawa Masz zdjecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Hmm... Samochód? Całkiem fajne autko... Dzięki!

Podnosi się je za zderzak czy za maskę? A jak liczą punkty? Kto wyżej podniesie, czy ile utrzyma? Czy też obciążają dodatkowo samochód. Jeśli tak to w którym miejscu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Ciekawi mnie też ten rzut czy pchnięcie kulą 50 kg. Będąc łebkiem bawiłem się rzutami maksymalne na 32 kg. 50 nie miałem. Ciekawe czy kula będzie kamienna czy metalowa? A może sztucznie zrobiona z betonu, żeby zwiększyć objętość? Ale wtedy może się sypnąć po paru upadkach.

Jak będziecie coś wiedzieli to wrzućcie na forum. Jestem ciekawy też zdjęć..

(Ciekawe jak poradziłaby sobie z taką kulą Śliwińska? Kiedy ja rzucąłem 32-ka byłem duuużo słabszy od niej... )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakby ktoś chciał zobaczyć więcej zdjęć Hummera
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=64014

__________________________
Pij mleko będziesz wielki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Hm... Taki samochód do dźwigania powinien być znormalizowany! A na czym polega konkurencja z nim? Przesuwa go się w inne miejsce na czas? Czy może w określonym czasie na dalszą odległość?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia stosowane w treningu wyciskania

Następny temat

Antydopingowy program IFSA

Wiecej