SFD.pl Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Dodaj odpowiedź

Arnold Classic 2018

Wysłana -
dexter w tym ujeciu to makabra, najpierw myslalem ze to smalls
Wysłana -
Dexter nigdy w tej pozie nie wygldal dobrze, zawsze asymetrycznie, krzywo. (malo kto to dostrzegal, wszyscy sie nim zachwycali) ale teraz jest coraz gorzej. Ogolnie tak jak wspomnialem,cala top 5 kiepsko sie prezetowali, Bonac absolutnie na mnie wrazenia nie rpobil, zawodnik ok. ale bez zachwytow, na tym poziomie.

Zmieniony przez - Possible w dniu 04.03.2018 10:44:53
Wysłana -
na mnie tez on az takiego wrazenia nie robi, widzialem go na zywo, na standzie i na pozowaniu i mialem gdzies , nim fotke, ale jak piszesz nie ma tego wow u niego w ogole.
Wysłana -
ogladalem pare zdjec dextera i na prawie wszystkich brzuch mu wystaje.ogolnie powiem ze z dzisiejszej czolowki to kazdy ma jakis mankament.osobiscie najbardziej by mi pasowalo aby ktos z czworki compton,huh,beyeke,wiliams no i moze cedric zrobil forme.ale to chyba ciezko bedzie.bonac plecy przoddem bardzo slabo.ale zasluzenie wygral
Wysłana -
Beyeke w końcu świetna forma. Wg mnie bardzo dobrze wyglądał też Kuclo. Zasłużone topowe miejsce. Beyeke mógłby być wyżej...
Wysłana -
chodzi ci o najszerszy przodem? czy jak plecy przodem compton to nien wiadomo co, huh nie bedzie nigdy startowal, beyeke forma w dupie to samo cedric a williamsa w tej grupie w ogole nie widze...
Wysłana -
Front lat spread to ma najlepszy kur*a Phil! E, tam czepiacie się szczegółów! Już dawno nie było tylu zawodników w bardzo dobrej formie co w tych AC! jasne, że można się zawsze do czegoś doczepić, ale porównajcie sobie te z zeszłorocznymi zawodami. W tym roku zawodnicy prezentowali się o wiele lepiej. Possible - napisałeś, że po Dexterze już widać wiek. Gdzie konkretnie? Chyba na twarzy jedynie
Wysłana -
Roelly musi ta klatke poprawić, bo inaczej nigdy nic ni ugra. Powiększył ramiona, barki, nawet brzuśce brzucha, ale klatka nieproporcjonalna do wspomnianych partii. Szkoda, bo gość wciąż progresuje w przeciwieństwie do Cedrica. Kuclo w formie na 70%. Zabrakło suchości i grubość pleców do podciągnięcia. Bonac świetnie się prezentował. Osobiście rozdzieliłbym podium pomiędzy Bonaca, Roelliego i Beyekea. Kuclo z Dexem na 4-5. Cedric conajwyżej 6-sty.
Wysłana -
ogłaszanie wyników open i 212

Wysłana -
no o najszerszy przodem mi chodzi w wypadku bonaca.Lord-akim williams wg mnie ma akurat najlepsza sylwetke z wyzej wymienionych z tym ze on sie nawet nie zblizyl do czegos co mozna nazwac forma srednia.
Strona 49 z 49
Dodaj odpowiedź