SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arm Blaster

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 26120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzych666 z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3853
Wiatam

Chciałem sie was zapytać - Gdzie można kupić urządzenie o nazwie "Arm Blaster"(podłokietnik)do treningu bicepsów i tricepsów . Prosiłbym o podanie sklepu internetowego bądz miejsca w którym można zakupić owe urządzenie . Byłbym wdzięczny za każdą odpowiedź :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
http://www.newyorkbarbells.com/im-0140.html 

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3853
Chodziło mi o polskie sklepy :)

P.S Dzięki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
yyy www.telemango.pl ? bo w polsce chyba to 1 sklep sprzedajcy takie gowna

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3853
Jeśli dla ciebie gownem jest coś na czym ćwiczyli mistrzowie tacy jak Arnold Schwarzenegger , Franko Columbu , Robby Robinson i wielu innych to nie mam o czym z tobą rozmawiać
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
lol to ze widziales gwiazdy kulturystyki ktore mowia "tak cwiczylem tym przez 2 lata i efekty zadziwiajajace" i myslisz ze tak jest naprawde to ejstes glupi hyh takie urzadzenia typu to, saunasolution to 1 wielkie gowna i nigdy nie zastapia treningu, a jesli tego nie wiesz to i ja nie mam o czym z toba rozmawiac

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
ale wynalazek
pierwszy raz widze cos takiego
i po co to
nawet na cene nei spojrzałem ale ja bym tego nie kupował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
i co to ma niby dawac??

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
zapewno przyrosty masy miesniowej jak u arniego a ze to kwestia diety i dlugoletniego treningu to sie wytnie

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
Wez kawalek miekkiej blachy i metr gumki od babci i sam to zrob, zaoszczedzisz 50 dolców

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3853
Prosiłem o podawanie sklepów koledzy :) Jeśli nie macie pojęcia o tym urządzeniu to prosiłbym nie komentujcie .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dfi Infinity Nf4x Nforce-4x 754, - NOWKA - FULL BOX - Gwarancja

Następny temat

SPRZEDAM APARAT KODAK 2.0 MGX 139PLN. STAN-100% SRPAWNY

Wiecej