SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arginina od Activlab- kilka pytań

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1848

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12
Witam!

Postanowiłem zwiększyć swój wzrost poprzez trening i pobieranie odpowiednich substancji.
Od 2 tygodni biorę kwas foliowy "Folik"- 1 tabletkę dziennie.
Postanowiłem zakupić jeszcze jakąś Argininę. Wybrałem link usuniety z racji niskiej ceny. Czy spełni moje wymagania, i ile przyjmować tabletek dziennie?
Mój wiek to 17 lat.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-05-10 21:52:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
niestety suplementacja nie pomoze ci urosnac wzwyz.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
j.w. Jeżeli są to patologiczne zachwiania poziomu wzrostu - skontaktuj się z lekarzem, możliwe iż występuje u Ciebei upośledzone wytwarzanie hormonu wzrostu i zastosowana zostanie terapia hormonalna, suplementy niestety nie wspomogą w takiej sytuacji, przykro mi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
dokładnie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Projekt redukcja z Activlab vol. 1.0 adamski_TPN25 & PawelSzevc

Następny temat

Przyjedź do OPOLA! 31.05-01.06 OPOLE SPORT FAIR

WHEY premium